RGB olmayan 400 TL'ye kadar boş kasa önerisi

LydiaTeyze

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Akademisyen
Merhaba arkadaşlar, RGB olmayan 400 liraya kadar kasa önerilerinizi talep ediyorum.
Zalman S2 takip ediyordum. 330-350 arasına denk getirsem alacaktım fakat fiyatları uçtu gitti.
Şunu belirtmek isterim kasaya yerleştirilecek parçalar 7/24 çalışacak o nedenle havalandırması iyi bir kasa önerirseniz çok sevinirim.

Kasaya koyulacak parçalar:
-i5 10400F (alındı)
-MSI B460M-A PRO (alınacak)
-High Power 700 Watt Bronze (alındı)
-Corsair 2x16 GB CL16 (alındı)
-1X Kingston A2000 M.2 250GB // 2X SanDisk 120GB SSD (alınacak)
- RTX 2060 veya RTX 3060 Ti lhr (RTX 3060 Ti Lhr'nin çıkış fiyatına göre belirlenecek - alınacak)

Hepinize iyi forumlar diliyorum.

Merhaba arkadaşlar, RGB olmayan 400 liraya kadar kasa önerilerinizi talep ediyorum.
Zalman S2 takip ediyordum. 330-350 arasına denk getirsem alacaktım fakat fiyatları uçtu gitti.
Şunu belirtmek isterim kasaya yerleştirilecek parçalar 7/24 çalışacak o nedenle havalandırması iyi bir kasa önerirseniz çok sevinirim.

Kasaya koyulacak parçalar:
-i5 10400F (alındı)
-MSI B460M-A PRO (alınacak)
-High Power 700 Watt Bronze (alındı)
-Corsair 2x16 GB CL16 (alındı)
-1X Kingston A2000 M.2 250GB // 2X SanDisk 120GB SSD (alınacak)
- RTX 2060 veya RTX 3060 Ti lhr (RTX 3060 Ti Lhr'nin çıkış fiyatına göre belirlenecek - alınacak)

Hepinize iyi forumlar diliyorum.
Neden RGB istemiyorsunuz? İstediğiniz zaman kapatma şansınız var.

İkinci el sorun etmezsen XPG Invader var Sahibinden'de buldum.

RGB neden istemiyorsunuz anlamadım. Daha güzel olmaz mı RGB olunca.

Ben bu kasayı kullanıyorum memnunum.

Hocam Dark marka birçok kasanın FRGB aydınlatmasını kapatamıyorsunuz. Her zaman açık kalıyor bilginiz olsun. Benim için zerre önemli bir şey değil hatta hep açık kalması daha bile iyi.

RGB neden istemiyorsunuz anlamadım. Daha güzel olmaz mı RGB olunca.

Ben bu kasayı kullanıyorum memnunum.

Hocam Dark marka birçok kasanın FRGB aydınlatmasını kapatamıyorsunuz. Her zaman açık kalıyor bilginiz olsun. Benim için zerre önemli bir şey değil hatta hep açık kalması daha bile iyi.
Farketmemişim hocam, anakarta bağlar sanmıştım ama anakartta da çıkış yokmuş, isteğe bağlı sizinkiler daha iyi o zaman.

İşinize karışmak gibi olmasın ama 2x A400 almak yerine A2000 500 GB almak daha mantıklı olur bence. Ayrıca Zalman S2 tercih edecekseniz yanında fanda almanız lazım, içinde sadece egzoz fanı ile geliyor ve çok yeterli olmuyor.

https://www.hepsiburada.com/rush-sa...lgisayar-kasasi-p-HBV000014MPDF?magaza=Tempar

Şu kasa hem fiyat hem görünüş olarak hoşunuza gidebilir gayet güzel.
İç hacmi çok küçük, tavsiye etmiyorum.

Bir arkadaşım bu kasaya Reeven Hans takmaya çalıştı, kasanın resmi belirttiği destek 160mm, soğutucu ise 155mm ancak soğutucu kasaya sığmadı. Kasanın sacını kesmek zorunda kaldı. Bu ürünü tavsiye etmiyorum. Kağıt üstündeki değerleri bile doğru değil.

Nasıl kapatıcağım? Kasam RAMPAGE HACKER TEMPER.
Bu kasa arkadaşa öneri yani benim ki değil.

Geri
Yukarı