Çözüldü RGB RAM LED'i yanmamaya başladı ve kırmızı ışık yanıp sönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Dostum normal çalışan RAM'i çıkar diğeri takılı kalsın. BIOS'da kaç MHz çalıştığına bak, normal ise aşağıdaki video da bulunan işlemleri gerçekleştir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam şu an bu testi yapıyordum henüz sorun algılanamadı %80'de şu an.
Evet test tamamlandı ve belleklerde hiçbir sorun bulunmadı sorun LED'de o zaman.
Çözüm:
Corsair Software de "Settings" de "Restart" butonuna bastım ondan sonra güncellemeye bastım ve güncelledi sonrada LED yanmaya başladı. Sorun çözüldü.
Bu sadece LED'le ilgili bir problem mi yoksa başka bir zararı var mı nasıl kontrol edebilirim? Eğer sadece ledse uğraşmak istemiyorum.
Dostum normal çalışan RAM'i çıkar diğeri takılı kalsın. Biosda kaç MHZ çalıştığına bak, normal ise aşağıdaki video da bulunan işlemleri gerçekleştir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum normal çalışan RAM'i çıkar diğeri takılı kalsın. BIOS'da kaç MHz çalıştığına bak, normal ise aşağıdaki video da bulunan işlemleri gerçekleştir.

Tam şu an bu testi yapıyordum henüz sorun algılanamadı %80'de şu an.
Evet test tamamlandı ve belleklerde hiçbir sorun bulunmadı sorun LED'de o zaman.
Çözüm:
Corsair Software de "Settings" de "Restart" butonuna bastım ondan sonra güncellemeye bastım ve güncelledi sonrada LED yanmaya başladı. Sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı