RGX Kelebek vs. Yor Janti Kelebek Bıçağı

KİRİ

Decapat
Daha fazla  
Biliyorsunuzdur bugün Gece Pazarı geldi ve ben 1 haftadır RGX kelebek almayı düşünüyordum fakat gece pazarıma Yor Janti kelebeği geldi 1450 VP indirimli bir şekilde.
Bazı kişiler RGX kelebek hakkında ileride seni bayar oyuncak gibi gelir sesi vb. dediler. Yoru janti kelebeği hakkında da bazı kişiler RGX varken neden onu alıyorsun Yor Janti kelebeği bayar dediler. Ben çok arada kaldım ve Yor Janti kelebeği 1450 VP indirimli gelmişken almamakta enayilik gibi geliyor çok ortada kaldım. Yor Janti kelebek alırsam Vandal deseni alacağım para artıyor indirim olduğu için ama bende 3 tane var zaten 4. istiyordum ama RGX kelebek alırsam sadece Phantom deseni ile RGX kelebek almış olacağım. Böyle de ufak bir bilgilendirmek istedim yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyorum. ^^

RGX kelebeği ilk geldiğinde aldım baya uzun süre kullandım. Sıkıyor bir süre sonra ama ara verip döndüğümde yine güzel geliyor. Kişiden kişiye değişir tabii. 1450 VP de baya uygun fiyat, sana kalmış.

Yoru bıçağı alınca Full yoru oynamazsan bir işe yaramıyor. Anlamı da kalmıyor. Hem neden sürekli aynı şeyi oynayasın ki? Rgx al geç.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı