Richegame güvenilir mi?

Hesabı dün oluşturup 1 mesaj atmışsınız. Sahte olduğunuz gayet belli benim tavsiyem bilinmeyen siteler yerine gidin güvenilir siteler örneğin playsultan gibi sitelerden alın

Site güvenilir. Ben de 10900 aldım, 10-15 dk. sonra siparışi sorgula var, sonra sipariş numaranı oraya giriyorsun, teslim edilen RP kodları var, oradan alabilirsin.

Site güvenilir. Ben de 10900 aldım, 10-15 dk. Sonra siparışi sorgula var, sonra sipariş numaranı oraya giriyorsun, teslim edilen rp kodları var, oradan alabilirsin.

Arkadaşım dalga mı geçiyorsun sende bugün hesabı oluşturup 1 mesaj atmışsın hadi bu raslantı iki mesajda Firefox'dan gelmiş. Bende anlıyorum gelişmek istiyorsunuz ancak dolandırıcı olmadığınız ne malum? Kanıtlarsanız mesajımı değiştirip güvenilir yapacağım.

Merhabalar daha demin bir alışveriş yaptım. Açıkcası kendimi feda ettim biraz :D Richiegame cidden güvenilir sizin için altına fotoları eklicem nasıl sisteminin olduğuna dair. Deneme amaçlı ilk 300 vp aldım iki tane.
1.png
2.png
3.png
4.png
Ama şöyle birşey yaptım ben; banka kartı kullandım gene dikkat edin kredi kartı kullanmayın bence,keyifli alışverişler :)

Almayın aldırmayın, önermeyin, sakın. 2500VP aldım 1 saati geçti kimseye ulaşamadım kod falan teslim edilmedi. 104 liram(101+ ödeme komisyonu) liram çöpe gitti asla kimse kullanmasın. Sayısız mail attım kimseye ulaşamadım cevap alamadım müşteri temsilcilerinden. Ben kazıklandım siz kazıklanmayın...

11.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı