Ride To Hell Retribution oyununu nerede bulunur?

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba, Enis bey'in bir videosunu izledim bu oyun hakkında ve bende deneyimlemek istiyorum ama oyun ne CD'li olarak ne de Online platformlarda bulunuyor.
2013'de Steam'e eklenmiş ama oyun şu anda erişilemez durumda. Oyunun Steam Key'i internette satılıyor ama 500 TL ye listelenmiş. Bu oyuna da kesinlikle verilmeyecek bir para, gider FIFA 21 alırım daha iyi yani.

Tek çare korsan oynamak kalıyor. Korsan oyun da bu forumda bildiğim kadarı ile yasak. Ne yapacağımı bilemedim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, enis Bey'in bir videosunu izledim bu oyun hakkında ve bende deneyimlemek istiyorum ama oyun ne CD'li olarak ne de Online platformlarda bulunuyor.
2013'de Steam'e eklenmiş ama oyun şu anda erişilemez durumda. Oyunun Steam Key'i internette satılıyor ama 500 TL'ye listelenmiş. Bu oyuna da kesinlikle verilmeyecek bir para, gider FIFA 21 alırım daha iyi yani.

Tek çare korsan oynamak kalıyor. Korsan oyun da bu forumda bildiğim kadarı ile yasak. Ne yapacağımı bilemedim...

Malum bir çare kalmış sizinde dediği gibi.

Dosyayı yükleyen kişi önemli.
Reddit'te araştırabilirsiniz.

Örneğin Pirated Games'te dosyayı hangi kullanıcının yüklediğini görebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
dosyayı yükleyen kişi önemli.
Reddit'te araştırabilirsiniz.

Örneğin pirated Games'te dosyayı hangi kullanıcının yüklediğini görebiliyorsunuz.

her ne kadar torrent güvenli olmasa da sizce bu tarz siteler güvenli midir ?
torrentoyunindi
torrent.oyun-pazari
indirvip.club
torrentoyunindirin

Geri
Yukarı