Rift S vs Quest 2 VR gözlük

Öncelikle çok aşırı siyasi şeyler paylaşırsanız hesabınız kapanabilir zaten hesabınızın ayarlarına gelirseniz görürsünüz orada siyasi şeyler paylaşmanız için sanırım tc kimlik fotoğrafınızı atmanız gereken bir onaylama sistemi gibi bir şey var. Bir kaç kişiyi eklemeniz çok bir sorun olacağını sanmıyorum. Facebook bildiğim kadarıyla daha hesabı açtığınızdan beri otomatik olarak seçiyor bu bot ve şüpheli hesapları. Her şeyi gerçek yaptıysanız ban yeme riskiniz çok düşük yani. Ban yerseniz bildiğim kadarıyla gözlük devredışı oluyor fakat bazıları gözlüğü fabrika ayarlarına döndürdüklerinde her ayar sıfırlandığından dolayı tekrar kullanılabiliyor diyorlar (evet gözlüğün içinde bios gibi bir menü var oradan fabrika ayarlarına döndürülebiliyor). Bazıları da facebook zorunluluğu sadece kablosuz oynamak isteyen kişileri ilgilendiriyor, pc'de kablolu bir şekilde oynayanlar için bir sorun teşhis etmiyor diyorlar. Dediğim gibi ban yeme riskiniz çok düşük ki yeseniz bile kimliğinizi tutarak yüzünüzün olduğu bir selfie çekip tekrar açtırabiliyorsunuz diye biliyorum. O yüzden bu konu hakkında çok endişelenmeyin.

Teşekkür ettim. amazon.com'dan 3900 TL'ye quest 2 ve aşağıdaki USB link kablosunu sipariş ettim. Hadi bakalım.

Teşekkür ettim. amazon.com'dan 3900 TL'ye quest 2 ve aşağıdaki USB link kablosunu sipariş ettim. Hadi bakalım.

Benim kablomda bu malzemeye yakın bir şey. Hayırlı olsun şimdiden iyi vr'lar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı