RIG 505 LAVA vs GameCom 388 vs DS501

Hangi kulaklığı almalıyım?

• DS501

Oy: 0 0,0%
  • RIG 505 LAVA

Oy: 1 50,0%
  • GAMECOM 388

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

CryDrivo

Kilopat
Daha fazla  
Elimdeki bütçeyi biraz arttırdım ve bu 3 kulaklık arasında kaldım. Bu 3 kulaklık arasından hangisini almamı önerirsiniz? Bu fiyatı aşmayacak şekilde öneriniz varsa, onu da bekliyorum.
Bu arada benim fikrim 505 Lava'dan yana, bunu da belirtmek istedim.

Sosyal'de önceden "Steelseries 200 ve MSİ DS501 hoşuma gitti bunlar nasıl acaba?" sorusuna "İkiside iyi değiller." şeklinde yanıt vermişsiniz. Fikrinizi değiştiren şey nedir? Fazla param yok ve bu parayla en iyi ürünü almak istiyorum.

@Barış Tolon kulaklıklar hakkında baya bilgili görünüyorsun. Yardım eder misin? Gamecom 388 mi yoksa Rıg 505 mi?

Sadece haber vermek istiyorum. İTOPYA sitesi üzerinde SteelSeries Siberia 100 kulaklığı 99TL. Reklam yaparmış gibi oldum ama bende o iki model arasında çok düşündüm. Nanokatolog`da Gamescom 388 110 küsür TL. Mikrofon kullanacak iseniz mikrofon testlerine bakmanızı tavsiye ederim. Ve dediğiniz konu hakkında (MSİ vs Siberia) bir kaç kişi dışında çoğu atıp tutuyor. Sebep vermeleri gerekir normalde. Genel olarak (aynı zamanda tahminim) o fiyatlardaki çoğu kulaklık yakın performans verecektir ve eğer imkanınız varsa denemelisiniz yoksa hoşunuza giden tasarımı seçin ve iki kulaklığında Youtube üzerinde incelemeleri mevcut. Tek Tavsiyem ikisinide izleyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı