Rimworld için DLC alınmalı mı?

351895

Hectopat
Merhabalar, Steam indirimlerinden faydalanarak rimworld almak istiyorum. Bu oyundan tam anlamıyla zevk almak için DLC'de gerekli mi? Eğer alınması gerekiyorsa hangileri alınmalı?

ALINIR.

DLC olmadan oynuyordum oyun çok sade geliyordu DLC'leri alınca öyle farklı yapılar, sistemler geldi ki şaşırdım. Bir gecede cahil kaldık resmen.

ALINIR.

DLC olmadan oynuyordum oyun çok sade geliyordu DLC'leri alınca öyle farklı yapılar, sistemler geldi ki şaşırdım. Bir gecede cahil kaldık resmen.
Oyun bir süredir istek listemde. İndirime girince hep aynı fiyattan veriyorlar. Bindirim olmadan da biran önce almak istiyorum ancak dlc'ler konusunda şüphelerim vardı, oyunu zaten öğrenene kadar bayağı bir vakit harcayacağım gibi..

Oyun bir süredir istek listemde. İndirime girince hep aynı fiyattan veriyorlar. Bindirim olmadan da biran önce almak istiyorum ancak dlc'ler konusunda şüphelerim vardı, oyunu zaten öğrenene kadar bayağı bir vakit harcayacağım gibi..
Bindirim olmuştu lakin atılan ticketlar sonucu fiyatı düşürdüler bende saf oyun ile saatlerce oynadım. Bu indirimde 3 DLC'de aldım ve gerçekten oyun çok değişti. Köleleşme, ideoloji, robotlaşma, farklı ırklar vs. baya detay ekleniyor.

Geri
Yukarı