Riot Destek Ne Zaman Cevap Verir?

kadir144

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir önceki konuda da belirttiğim gibi hesabım çalındı ve bende bilet atıp sahibi olduğumu doğruladım. Temiz bir e-posta istediler. Bilet yolu ile gönderdim ama 3 gündür cevap yok. Sorum ise 1 hafta da olsa cevap verirler mi? Sömestr tatili bitiyor. Tatilden sonra fazla oyun oynayabileceğimi sanmıyorum. Yaklaşık olarak ne zaman cevap verirler?

Merhaba bir önceki konuda da belirttiğim gibi hesabım çalındı ve bende bilet atıp sahibi olduğumu doğruladım. Temiz bir e-posta istediler. Bilet yolu ile gönderdim ama 3 gündür cevap yok. Sorum ise 1 hafta da olsa cevap verirler mi? Sömestr tatili bitiyor. Tatilden sonra fazla oyun oynayabileceğimi sanmıyorum. Yaklaşık olarak ne zaman cevap verirler?

Verirler Hatta benim de hesabım bamlanmıştı isterseniz bakayım kaç günde cevap verdiklerine.

Tam olarak bugün saat 6 civarları bilet attım. 2 RP istedim kostüm için. Sağ olsun verdi <3 cevapta saat 8 de geldi. Yani 2 saat bekledim sadece. Lütfen onları suçlamayın bazen çok meşgul oluyorlar sabırla bekle. İllaki cevap gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı