Riot Games 40 RP verir mi?

ruls

Picopat
Daha fazla  
LoL skin alacağım fakat 40rp eksik kalıyor. Eskiden bilet gönderden yapılıyordu bir kere daha istemiştim fakat şu an nereden yapılıyor bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Aşağıdaki linkten giriş yaparak bilet gönderebilirsiniz. 40 rp muhtemelen verirler.

Ayrıca verecekleri rp miktarının kostüm fiyatı ile de alakası var. Atıyorum 750 rp değerinde kostüm için 50 rp eksik. Bunu vermeyebilirler. Ama 1350 rp değerinde bir kostüm için 50 rp eksikse bunu tamamlama ihtimalleri daha yüksek.

Bana vermediler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 523
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok öncesinden bende 30 rp eksiğinden dolayı e-posta ile ulaşmıştım. Bana oyunun hikayesiyle alakalı soru sormuşlardı doğru cevap karşılığında vereceklerini söylemişlerdi :) şansınızı deneyin muhtemelen verirler.

Aşağıdaki linkten giriş yaparak bilet gönderebilirsiniz. 40 rp muhtemelen verirler.

Ayrıca verecekleri rp miktarının kostüm fiyatı ile de alakası var. Atıyorum 750 rp değerinde kostüm için 50 rp eksik. Bunu vermeyebilirler. Ama 1350 rp değerinde bir kostüm için 50 rp eksikse bunu tamamlama ihtimalleri daha yüksek.
Alacağım skin 1820 rp bendede 1780 var gönderdim şimdi bileti verirler umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı