Riot Games atılan bilete yanıt vermiyor

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Bugün 710 TL yatırdığım Valorant hesabım çalındı. Bende haliyle Valorant destek üzerinden bilet gönderdim. Önce gayet ilgiliydiler yeni bir e-posta adresi açıp o e-posta adresini yollamamı istediler. E-posta adresini yolladım ancak herhangi bir cevap yaklaşık 3-4 saattir gelmiyor. Birkaç kez daha bileti güncelledim ancak geri dönüş alamadım.

Merhaba. Bugün 710 TL yatırdığım Valorant hesabım çalındı. Bende haliyle Valorant destek üzerinden bilet gönderdim. Önce gayet ilgiliydiler yeni bir e-posta adresi açıp o e-posta adresini yollamamı istediler. E-posta adresini yolladım ancak herhangi bir cevap yaklaşık 3-4 saattir gelmiyor. Birkaç kez daha bileti güncelledim ancak geri dönüş alamadım.

Çok yoğunluk olduğundan dolayı cevap gelmiyor olabilir lütfen sabırlı olun. Ayrıca hesabınız nasıl çalındı bu çok da mümkün bir şey değil hesabınızı biriyle paylaştınız mı hiç?

Hocam GameSatış üzerinde bir adam (güvenilir hesaba sahip) takas etmek istedi satılığa çıkardığım hesabımı. Güvenilir diye kabul ettim öyle oldu. Adama yazdığımda dedesinin kalp krizi geçirdiğini söyledi. GameSatış canlı destekten yardım almaya çalıştım edemeyeceklerni söylediler.
1632157004907.png

Hocam GameSatış üzerinde bir adam (güvenilir hesaba sahip) takas etmek istedi satılığa çıkardığım hesabımı. Güvenilir diye kabul ettim öyle oldu. Adama yazdığımda dedesinin kalp krizi geçirdiğini söyledi. GameSatış canlı destekten yardım almaya çalıştım edemeyeceklerni söylediler.Eki Görüntüle 1169938
Riot kuralları gereğince hesap paylaşımı yapmak yasak, buradan da boşuna destek istemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı