Riot Games atılan bilete yanıt vermiyor

Bisiklet almak için satılığa çıkardım nakit ihtiyacından dolayı. Normalde satmazdım.

Bunları dinleme boş boş konuşuyorlar. Hesabım çalındı diye bilet atacaksın bilgilerini isteyecekler ilk e-posta, kredi kartı, daha önce girdiğin bir e pin falan yazacaksın verecekler. Bir arkadaşımda satmaya çalışırken çaldırdı hesabım çalındı dedi aldı geri.
Verdiler ama direkt hesabı satmaya çalışırken çaldırdım dersen banlayabilirler hesabı. Arkadaşımı da uyarmışlardı bir şey bulursak banlarız diye direkt yapmaması için tekrar işte. Anlayamazlar zaten söylemezsen.

Hesap satmak paylaşmak ban sebebi 2 3 gün içinde cevap vereceklerdir bilete hesap satma olayından bahsetmezsen alırsın muhtemelen bazı önemli bilgileri sorarlar.

Arkadaş yalan söylüyor bence. Tam da hesap çalındığında dedesinin kalp krizi geçirmesi ne kadar da tesadüf. He inşallah yalandır bu arada. Doğruysa Allah şifa versin.

Hocam hesabı almadığını söyledi. Mailde geldi aldım hesabı ranked girip kaybetmiş haysiyetsiz.

Bence sabret er ya da geç cevap vereceklerdir keşke böyle şeyler yapmasaydın ama olan oldu eğer cevap vermezlerse hesabı banlarlar yani hesap 2 nizede yar olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı