Riot Games Hesabı Satmayın, Satın Almayın

Camila

Kilopat
Makaleler
12
Riot Games hesabını satmak yasaktır ve satmaya kalkıştığınız zaman ban yeme tehlikesi ile karşı karşıya kalırsınız. Her gün hesabım ne kadar eder konuları açılıyor ve tek tek yazmaya gerek olmadığını düşünüyorum, bu konunun linkini atmak için açıyorum konuyu. Satan kişiler diyebilir ki ben bu oyuna 500-1000 lira yatırdım, heba mı olsun? Ne yazık ki öyle, ben de yatırdım ama hesabımı satamıyorum. Bu yüzden Riot Games oyunlarına ( League of Legends, Valorant, Wild Rift, TFT) fazla para yatırmayın derim. Yatıracaksanız da hesabı satamayacağınızı bilerek yatırın.
Hesap alan kişiler de aynı şekilde risktedir, eğer hesabınız ban yediyse satan kişiye dava vs. açabilirsiniz fakat hesap almaya kalıştığınız için siz de aynı şekilde suçlu sayılabilirsiniz. Ayrıca Gamesatış, Gamermarket gibi "güvenli" olduğu iddia edilen siteler sadece ödeme işinden sorumludur, hesabın ban yemeyeceğini taahhüt etmezler.
İnternette gördüğüm bazı şikayetleri de ekliyorum, isterseniz çok daha fazlasını bulabilirsiniz zaten.

1624528749419.png

Son düzenleme:
Hesap alımını belirlemek çok kolay zaten, insanların hesap alıp da uzun süre kullanabileceğini sanması komik.

Geçen sıralıda karşıma geldi, adam 30 level hesap almış sıralı seçimde Nidalee ile win rate kasıyordu. 3 ay sonra banlanır :D

Senin hesabını sattığını nasıl öğrenecekler? İşin tuhaf yanı bu. Mail değişikliğinden mi anlıyorlar? Sanmıyorum.
Oyunda oyuncunun attığı click sayısını ölçen bir sistem bile var. Aynı oyuncunun oynamadığı belli oluyor.
Linkini bıraktım ( 28. dakika ), en basitinden Sıçra'nın F tuşunda olması bile kayıt altına alınıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı