Riot Games istemcisi ekrana tam sığmıyor

yiitttt

Picopat
Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi istemci ekranıma tam sığmıyor. Oyunu baştan silip tekrar yükledim düzelmedi, ne yapmam gerek?

download.png

Tam sığmıyor derken yanlış demişim, çok büyük kalıyor ekranımda alt kenarları vs gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

0x0

Hectopat
Yeni istemcinin penceresi küçültülemiyor sabit boyuta sahip, sizin çözünürlüğünüz 1600x900, 1920x1080 çözünürlüğe göre bile oldukça büyük boyuta sahip. Sanırım istemcide, kullanıcının sahip olduğu çözünürlüğe göre dinamik bir yapı yapmak yerine statik çözünürlük kullanmışlar. İleride güncelleme ile düzeltilebilir, LoL istemcisinde iki farklı çözünürlük seçeneği vardı sanırım onun gibi bir şey eklerler belki.

STR4NGE

Decipat
Yer
Tekirdağ | (Sarıyer)
Yeni istemcinin penceresi küçültülemiyor sabit boyuta sahip, sizin çözünürlüğünüz 1600x900, 1920x1080 çözünürlüğe göre bile oldukça büyük boyuta sahip. Sanırım istemcide, kullanıcının sahip olduğu çözünürlüğe göre dinamik bir yapı yapmak yerine statik çözünürlük kullanmışlar. İleride güncelleme ile düzeltilebilir, LoL istemcisinde iki farklı çözünürlük seçeneği vardı sanırım onun gibi bir şey eklerler belki.
Ben de öyle biliyorum. Yeni Riot istemcisi ile ayar sistemini kaldırdılar.

Yukarı