Riot Games kaynaklı bağlantı kopması sonrası LP kazanmak yerine LP kaybettim

Hocam bir sandığa tav olacaksanız eğer West'te benzer bir sorun yaşadığımda usta işi sandık göndermişlerdi
Ben de Westteyim zaten, benim sandıktan çıkacak içeriğe zaten ihtiyacım yok. Benim amacım bunların oyuncularına değer verip vermediği, mağduriyet karşısında ne yapacak diye görmekti amacım 😀😀

Ben de westteyim zaten, benim sandıktan çıkacak içeriğe zaten ihtiyacım yok. Benim amacım bunların oyuncularına değer verip vermediği, mağduriyet karşısında ne yapacak diye görmekti amacım 😀😀

Arkandayız hocam😅 West'te en azından halden anlayan bir hal oluyor bu bir nebze iyi olsa da maalesef motivasyon kırıcı.

Birkaç hafta önce arkadaşımla solo Q atıyorduk oyun remake oldu +20 lp geldi ikimizede. Benzer bir olay yaşamışsınız LoL iyice bozuldu. Bir de -29 lp kesmesi nedir? S5'ten beridir oynarım plat-dia arası takılırım bu sezon plata bile çıkamadım. Öyle leş bir dereceli sistemi var ki son 1 haftadır maç bile atmadım oyundan tiksindirdi. 18 lp verip 25 lp kesiyor. Wr %50

En azından bir Hextech seti verebilirlerdi.
Onlara dün yazdım, bana 1 sene önce aynı hesapta aynı mağduriyet için İngilizce yazarak hextech vermişsiniz, niye şimdi vermiyorsunuz dedim, onlar da "Arkadaşlarımın yukarıda söylediği gibi bu durumda yapabileceğimiz bir şey yok, görüşmek üzere" 🤣🤣 mesajıma yanıt bile vermemiş.

Benim de köyde evin dibine yıldırım düşmüştü ve hayliyle elektrik gitmişti. Açtığımda yaz tatilinin ortasında tam 1 ay uzaklaştırma aldığımı gördüm kendilerine uzun uzun izah ettim ancak aldığım cevap: Kurallar kesindir. Hani kurallarda yıldırım düşmesi yazıyorsa ben tamamım.

Yeni konular

Geri
Yukarı