Riot Games oyunlarında ping artışı

turaner2422

Centipat
Arkadaşlar geçen yaz LoL ve Valorant'ta sabit 11 ms alıyordum hiç değişmiyor zaten. Tek ben kullanıyorum interneti. Şimdi aynı internet aynı bilgisayar aynı modem aynı kablo aynı uzaklık ama sabit 30 ms alıyorum. Neden artar ki durduk yere?

GardiyanOktay

Picopat
Yer
Türkiye İstanbul
Arkadaşlar geçen yaz LoL ve Valorant'ta sabit 11 ms alıyordum hiç değişmiyor zaten. Tek ben kullanıyorum interneti. Şimdi aynı internet aynı bilgisayar aynı modem aynı kablo aynı uzaklık ama sabit 30 ms alıyorum. Neden artar ki durduk yere?
İnternet sağlayıcısı düşürmüş olabilir başka bir neden olacağını sanmıyorum.
Sadece riot oyunlarında mı ?

kitty_assassin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Fox River
Ben de şu sıralar LoL'de ping artışı yaşıyorum üstelik avrupa sunucusunda oynuyorum. Geçtiğimiz günlerde client açılmıyordu belki tüm sunucular bakım altındadır.

GardiyanOktay

Picopat
Yer
Türkiye İstanbul
Ben de şu sıralar LoL'de ping artışı yaşıyorum üstelik avrupa sunucusunda oynuyorum. Geçtiğimiz günlerde client açılmıyordu belki tüm sunucular bakım altındadır.
Bende hocam lol'de euwest önceden 50 ping alırken şuan 150 alıyorum riot da sıkıntı var.

KS
T

turaner2422

Centipat
İnternet sağlayıcısı düşürmüş olabilir başka bir neden olacağını sanmıyorum.

Sadece riot oyunlarında mı ?
Başka oyun oynamadığım için test edemiyorum 😃 Ama speedtest sonuçlarımda da ping kısmında artış olduğunu söyleyebilirim. 2ms yazarken şuan 7ms falan ne kadar etkisi olur bilmem.
Bende hocam lol'de euwest önceden 50 ping alırken şuan 150 alıyorum riot da sıkıntı var.

Sıkıntı bende değil Riot'ta diyorsunuz yani...

GardiyanOktay

Picopat
Yer
Türkiye İstanbul
Başka oyun oynamadığım için test edemiyorum 😃 Ama speedtest sonuçlarımda da ping kısmında artış olduğunu söyleyebilirim. 2ms yazarken şuan 7ms falan ne kadar etkisi olur bilmem.

Sıkıntı bende değil Riot'ta diyorsunuz yani...
Valla Riot da bakım oluyor o oluyor bu oluyor ben 1 hafta önce yaşadım bu durumu yani Riot'da sıkıntı olması muhtemel.

midajax

Femtopat
Riot serverlarında sıkıntı.Her maç ortalama 12-13 ms alırken bazı maçlar oluyor takımdaki herkes sabit 60 pingle oynuyor.

KS
T

turaner2422

Centipat
Senin durum vahimmiş 😂 Kablosuz şifreni bir değiştir belli olmaz.

GardiyanOktay

Picopat
Yer
Türkiye İstanbul
Türk Telekom kullanırken LoL oynuyordum ping 10 k falan oluyordu bir anda şimdi TurkNet 13 ms sabit (TR serveri) tabii LoL'ü bıraktım ping olmayınca tadı çıkmıyor :D

Yukarı