Riot Games oyunlarında ping artışı

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar geçen yaz LoL ve Valorant'ta sabit 11 ms alıyordum hiç değişmiyor zaten. Tek ben kullanıyorum interneti. Şimdi aynı internet aynı bilgisayar aynı modem aynı kablo aynı uzaklık ama sabit 30 ms alıyorum. Neden artar ki durduk yere?

Arkadaşlar geçen yaz LoL ve Valorant'ta sabit 11 ms alıyordum hiç değişmiyor zaten. Tek ben kullanıyorum interneti. Şimdi aynı internet aynı bilgisayar aynı modem aynı kablo aynı uzaklık ama sabit 30 ms alıyorum. Neden artar ki durduk yere?
İnternet sağlayıcısı düşürmüş olabilir başka bir neden olacağını sanmıyorum.
Sadece riot oyunlarında mı ?

Ben de şu sıralar LoL'de ping artışı yaşıyorum üstelik avrupa sunucusunda oynuyorum. Geçtiğimiz günlerde client açılmıyordu belki tüm sunucular bakım altındadır.

İnternet sağlayıcısı düşürmüş olabilir başka bir neden olacağını sanmıyorum.

Sadece riot oyunlarında mı ?
Başka oyun oynamadığım için test edemiyorum 😃 Ama speedtest sonuçlarımda da ping kısmında artış olduğunu söyleyebilirim. 2ms yazarken şuan 7ms falan ne kadar etkisi olur bilmem.
Ben de şu sıralar LoL'de ping artışı yaşıyorum üstelik avrupa sunucusunda oynuyorum. Geçtiğimiz günlerde client açılmıyordu belki tüm sunucular bakım altındadır.
Bende hocam lol'de euwest önceden 50 ping alırken şuan 150 alıyorum riot da sıkıntı var.

Sıkıntı bende değil Riot'ta diyorsunuz yani...

Başka oyun oynamadığım için test edemiyorum 😃 Ama speedtest sonuçlarımda da ping kısmında artış olduğunu söyleyebilirim. 2ms yazarken şuan 7ms falan ne kadar etkisi olur bilmem.

Sıkıntı bende değil Riot'ta diyorsunuz yani...
Valla Riot da bakım oluyor o oluyor bu oluyor ben 1 hafta önce yaşadım bu durumu yani Riot'da sıkıntı olması muhtemel.

Riot serverlarında sıkıntı.Her maç ortalama 12-13 ms alırken bazı maçlar oluyor takımdaki herkes sabit 60 pingle oynuyor.

Geri
Yukarı