Riot Games, Valorant 1. yıl dönümü için özel hediyeler dağıtıyor!

Valorant çöp bir oyun, kitlesi de öyle. İstesem de oynamam.
Oyun çöpse yorum yapmayın. Konuya girmeyin. Ben burada "Valorant nasıl oyun?" diye sormuyorum. Toxicliğinizi başka bir yerde yapın.
Peki bir indirim olur mu?
Gece pazarı gelecek zaten hocam. 6 silah indirime giriyor. Yani öyle indirim olacağını düşünmüyorum bence bu yaptıkları yeterli. Herkesin marketinde deli gibi beklediği tüm skinleri bir arada bir koleksiyonda toparlayacaklar.

Oyun çöpse yorum yapmayın. Konuya girmeyin. Ben burada "Valorant nasıl oyun?" diye sormuyorum. Toxicliğinizi başka bir yerde yapın.

Gece pazarı gelecek zaten hocam. 6 silah indirime giriyor. Yani öyle indirim olacağını düşünmüyorum bence bu yaptıkları yeterli. Herkesin marketinde deli gibi beklediği tüm skinleri bir arada bir koleksiyonda toparlayacaklar.

Gece pazarını çok bilmiyorum her gün 6 skin mi yoksa o sezon boyunca 6 skinmi indirime giriyor?

20-25 gün boyunca 6 skin indirime giriyor. Renklere göre ayrılıyor değerleri. Eğer sarı gelirse bıçak, kırmızı gelirse Yağmacı Vandal gibi değerli skinler, mavi gelirse klasik skinler gibi gibi.

Gece pazarında %21 indirim ile asil balta var. 2600 VP ye düşmüş. Ama 2600 VP ye hem operatör skini hem de Fatih Ghost alabiliyorum. Sizce asil baltamı yoksa operatör ve Ghost mu? Asil balta alasım geliyor çünkü hep bıçağım olsun istemişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı