Riot Games'in istediği bilgiler sıkıntı yaratır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

-DarkS

Hectopat
Merhaba, Valorant'ta altta ve üstte Black bar çıktığından dolayı Valorant desteğe yazdım ve benden;

DxDiag raporu.
* Çalışan işlemlerin listesi [ tasklist /v > "%USERPROFILE%\desktop\Process.txt" ]
* Ağ bilgisi [ (ipconfig /all & ping www.google.com & netsh firewall show config & netsh interface ipv4 show subinterfaces & netsh interface ipv4 show ipstats) > "%USERPROFILE%\desktop\NetworkInfo.txt" ]

Bu bilgileri istediler. Atsam sıkıntı olur mu?

Merhaba, Valorant'ta altta ve üstte Black bar çıktığından dolayı Valorant desteğe yazdım ve benden;

DxDiag raporu.
* Çalışan işlemlerin listesi [ tasklist /v > "%USERPROFILE%\desktop\Process.txt" ]
* Ağ bilgisi [ (ipconfig /all & ping www.google.com & netsh firewall show config & netsh interface ipv4 show subinterfaces & netsh interface ipv4 show ipstats) > "%USERPROFILE%\desktop\NetworkInfo.txt" ]

Sorun olmaz. Adamların sizin bilgilerinizle ilgilenmiyor ki zaten her şey ellerinde. Hata kaynağını bulmaya çalışıyorlar.

DxDiag raporu.

Onun çözümünü sana anlatayım. Oyunu pencereli tam ekran 1280x768 yap hemen ardından oyuna girip kendi çözünürlüğünü seç. Pencereli tam ekran olmasına dikkat et.
Onun çözümünü sana anlatayım. Oyunu pencereli tam ekran 1280x768 yap hemen ardından oyuna girip kendi çözünürlüğünü seç. Pencereli tam ekran olmasına dikkat et.
Normal masaüstü çözünürlüğünü 1280x768 yap oyuna girince siyah bar olmayacak 1280x768 çözünürlük olacak. Sonra alt tab yapıp kendi normal çözünürlüğüne döndür. Otomatik olarak oyunda senin ekran çözünürlüğün olacaktır.

Geri
Yukarı