Riot Games'ten haksız yere ban yiyen var mı?

Ben hiç ban yemedim, yemem de. hileci de değilim. Valorant ve LoL oynuyorum. aranızda hiç haksız yere ban yiyeniniz var mı? Veya yedikten sonra kalktı mı? Hilecilerden bahsetmiyorum. Sadece hile kullanmadan ban haksız ban yiyen veya açabilen var mı? Amacım kötü değil sadece Riot Games desteğin ne kadar güvenli ve adaletli olduğunu merak ediyorum.

Ben hiç ban yemedim, yemem de. hileci de değilim. Valorant ve LoL oynuyorum. aranızda hiç haksız yere ban yiyeniniz var mı? Veya yedikten sonra kalktı mı? Hilecilerden bahsetmiyorum. Sadece hile kullanmadan ban haksız ban yiyen veya açabilen var mı? Amacım kötü değil sadece Riot Games desteğin ne kadar güvenli ve adaletli olduğunu merak ediyorum.
Ben de uzun süre LoL oynamıştım Riot Games'in ban sisteminin gayet adil olduğunu düşünüyorum aynı zamanda destek sisteminde de bu tür konularda gayet adil davranıyorlar.

Riot ban atma konusunda Valve'den kat ve kat dikkatli. Hiç yanlış ban attıklarını görmedim.
Amacım kötü değil sadece Riot Games desteğin ne kadar güvenli ve adaletli olduğunu merak ediyorum.
Bu cümle çok şüpheli geldi bu arada :D.

2018'de script acmistim, 20-30 mac dereceli atmistim ve bir kac gun sonra oyunu biraktigimda ban yemistim. Geri actirmak icin ticket attim fakat acmayacaklarini soylediler. Arkadasimi da dini degerlere sovdugu banlamislardi fakat chatte yazdigi sey "a" harfinden baska bir sey degildi, ticket atinca duzeltmislerdi. Bazen rapor sistemi acayip tuhaf calisiyor.

121551738_775805106320850_5952305331057810863_n.jpg

Daha önce burada rastladım. Arkadaş internet kafede oynayınca ban yemiş. Ne kadar doğrudur bilemem.

Ben bir hesabımda bir tane bile küfür içeren cümle, hatta kelime kullanmamama rağmen ban yedim, sebebi ise bana karşı Allah kitap din iman anne baba akraba ne varsa küfür edenlere karşılık vermem. Hem de küfürsüz şekilde karşılık verdim ama Riot TR’ye göre ben toxic bir playerim onlar ise normal. TR’yi bıraktım bu yüzden, ve hatta her yediğim yasaklamaya sebep olanların hesap isimlerini kaydetmiştim, arada bakıyorum hala oynuyorlar.

Artı -2 Eksi
Valorantta hile açıp uzun süre ban yemeyen birini twitchte bir yayıncı "tanıdığına yazarak" banlattırıyor chat benim de oyunuma geldi yazılarıyla dolu bu sırada da. Ama yayıncımız oyuncuların yapamadığını 2 saniyede hallediyor. Raporların nasıl incelendiğini çok merak ediyorum cidden. Şahsen ben LoL oynamıyorum ama arkadaş çevremde çok oyuncu var ve gereksiz ban durumunun Valorant olmasa da LoLde çok olduğunu üzülerek söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı