Riot hesabım çalındı

Kimse babasının hayrına yapmaz öyle bir şey. Eğer ilk sahibi değilse arkadaş ilk sahibine dava açmanızı isterdi. Kendisi geri almış hesabı sizin dava açacağınızı öğrendiğinde zararınızı karşılamış.

Merhaba hocam, söz konusu arkadaş benim. Bahse konu hesap benden alındı, alıcıya güvenceyi “ben” verdim, bir sorun olmayacağını garantileyerek kendisine “ben” sattım. Alıcının yaşadığı bu sorunun da tamamen benimle alakalı olduğunu düşündüm ve zararını karşıladım. Geri kalan kısmının da aldığım arkadaş ve ben arasında, yukarıda yazan prosedürü uygulayarak gerçekleşmesini doğru buldum. Özetle alıcının mağduriyetini babamın hayrına değil ürünün sorumlusu ben olduğum için karşıladım. İyi günler dilerim.

Merhaba hocam, söz konusu arkadaş benim. Bahse konu hesap benden alındı, alıcıya güvenceyi “ben” verdim, bir sorun olmayacağını garantileyerek kendisine “ben” sattım. Alıcının yaşadığı bu sorunun da tamamen benimle alakalı olduğunu düşündüm ve zararını karşıladım. Geri kalan kısmının da aldığım arkadaş ve ben arasında, yukarıda yazan prosedürü uygulayarak gerçekleşmesini doğru buldum. Özetle alıcının mağduriyetini babamın hayrına değil ürünün sorumlusu ben olduğum için karşıladım. İyi günler dilerim.
Doğru olanı yapmışsınız hocam tebrik ederim.

Ah ah başıma geldi aynı olay ne yapacağız GameSatış'tan çıkıp whatsapa a çağırdı konuştuk T.C. kimlik istedim attı sonra whatsapttan aldım ibanına para attım 7 ay oldu ve hesap giremiyorum yazdım hesabımı niye alıyosun dedim şikayet edeceğim ben almadım alakam yok dedi istediğin yere şikayet et kendin çaldırmışsın dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı