Riot hesabım çalındı

ItsukiChaann

Centipat
Daha fazla  
Valorant hesabım çalındı sanırım, 5 subat 2023 bir ölüm kalım attıktan sonra oyundan ve hesaptan attı. Sonra hesaba girmeye çalıştım boyle bir hesap yok falan dedi.

Hesabımda herkes Ark'den çıkarılmış ama istek gonderebiliyorlar, ticket attım soru sordular. Hesabın kurulma tarihini, ilk açtığım ajani falan hatırlamıyorum ama diğerlerini cevapladım. İlk maili falan da bende ama alabilecek miyim 2 gün oldu?

Dosya Ekleri

• image (2).png
    image (2).png
    1.007,7 KB · Görüntüleme: 59
  • image (1).png
    image (1).png
    1,5 MB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant hesabım çalındı sanırım, 5 subat 2023 bir ölüm kalım attıktan sonra oyundan ve hesaptan attı. Sonra hesaba girmeye çalıştım boyle bir hesap yok falan dedi.

Hesabımda herkes Ark'den çıkarılmış ama istek gonderebiliyorlar, ticket attım soru sordular. Hesabın kurulma tarihini, ilk açtığım ajani falan hatırlamıyorum ama diğerlerini cevapladım. İlk maili falan da bende ama alabilecek miyim 2 gün oldu?

İlk maılı bılıyorsan maılı degıssler dahı alabılıyorsun.

Cevaplarınız için teşekkürler içimi rahatlattınız.

Bir şey soracağım hesabı ne zaman oluşturdugumu ve hangi tarihi girdiğimi hatırlamıyorum sorun olur mu?

Tarih olarak şu zamanlardaydı filan desende olur. İlk maile erişimin var ise zaten kolay gerisi.

Geri
Yukarı