Riot hesaplarım gitti

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Arkadaşlar merhaba dün gece birisiiyle hesap takasına girdim o bana Prime CS'si olan Steam hesabı verecekti ben de ona Riot ID, LoL, Valorant falan verecektim ki takas aşamasına gelince ben hesabı verdim mail şifre vs değişti sonra o bana Steam hesabını verdi ben de bilgileri değiştim. Ardından CS'ye gireyim de bir el atayım dedim bir de ne göreyim VAC ban yedirmis hesaba, vakit kaybetmeden ona geri yazdım bana dediği şey şu -" kanka envanterde 1200 TL'lik item var ayrıca sen bana VAC banı olup olmadığını sormadın" dedi bende kardeşim madem VAC var ben neden bu hesabı alayım ki? Dedim ve 20 dk aradan sonra " kural 1 kimseye güvenme dedi ve beni engelledi bende Riot'a ricket açtım hesabım gitti falan geri alabilir miyim? Hesaplar 3 4 yıldır benim tek üzüntüm o geri alabilir miyim? Bu konuda yardımcı oluyorla mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten yapılması yasak olan bir şey yapmışsın. Riot games sana bu konuda destek vermez büyük ihtimalle. Alacağın steam hesabının hiç mi profilini incelemedin bu arada? Adam haklı bu konuda çünkü.

Eğer hesabın ilk epostası sendeyse ve ilk aldığın kostüm gibi detayları hatırlıyorsan alabilirsin. Ayrıca hesapta kullandığın kredi kartının da son 4 hanesini vesaire sorabilirler.

Hesabı kendi vermiş çalınmamış. Böyle bir durum için destek alamaz.

Zaten yapılması yasak olan bir şey yapmışsın. Riot games sana bu konuda destek vermez büyük ihtimalle. Alacağın steam hesabının hiç mi profilini incelemedin bu arada? Adam haklı bu konuda çünkü.

Hesap değiş tokuş ettik demezse sıkıntı çıkmayacaktır. Hesabım çalındı demesi yeterli olur.

Hesap değiş tokuş ettik demezse sıkıntı çıkmayacaktır. Hesabım çalındı demesi yeterli olur.

Hesabı takas ettiği kişi aralarında geçen konuşmaları resmini çekmeyi akıl edemez mi sence? Karşı taraf kendi rızasıyla takas etti diye kanıt olarak gösterirse ne yapabilirler?

Geri
Yukarı