Çözüldü Riot istemcisi nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Çalıkuşu

Hectopat
Yer
Paradis Island
Valorant güncellemesini çok geç indiriyor. İnternetim iyi olduğu halde. Ben de Technopat Sosyal'de araştırırken Riot isremcisini yönetici olarak başlat diye bir çözüm buldum fakat bende Riot istemcisi yok. PC'de arattım bulamadım. Ya LoL var ya da Valorant. Riot istemcisi yok. Internette indir diye arattım bulamadım. Ya ben LoL veya Valorant indirdikkten sonra sildim yanlışlıkla kısayolu (öyle hatırlıyorum sanki) ya da bana hiç inmedi.
Nasıl yaparım yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Valorant'a sağ tıklayıp dosya konumunu açın. Açılan yerde RiotClientServices.exe yi yönetici olarak başlatın.
Riot Clienti herangi bir siteden indiremiyorsun diye biliyorum. Büyük ihtimalle bilgisayarına LoL, Valorant gibi Riot Games oyunları yüklediğinde otomatik olarak kuruluyor diye biliyorum.

Valorant'a sağ tıklayıp dosya konumunu açın. Açılan yerde RiotClientServices.exe yi yönetici olarak başlatın.

Başlattım sonra güncelleye tıkladım yine aynı oldu( 0.1'e iniyor)

Düzeltme: Şimdi baktım işe yaradı. Ne değişik oyun güncelleme sistemi ya. 1 yıldır aynı...

@RSBRS Teşekkür ederim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı