Rise CRM Türkçeleştirmeyi Kolaylaştırabilecek Yazılım Önerisi

Cage00

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS Z690-A
İşlemci: Intel Core I9-12900K
Ekran Kartı: Msı Geforce Rtx 3070
Ram: G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB CL36
Ssd: Samsung 980 PRO 1TB 7000/5000
Monitör: ViewSonic 32 VX3211-2K-MHD IPS
Meslek
Serbest
Profil Kapağı
1522237053
Arkadaşlar merhaba,

Elimde bir CRM yazılımı var adı "Rise" hiçbir yazılımsal bilgim yok ve öğrenmek istediğim şey şu; Rise yazılımının içindeki "default_lang" dosyasına not defteri ile girerek Tü rkçe diline çevireceğim ama tek tek mouse ile sağ taraftaki yazıları seçip çevirmek zor geliyor.

Acaba bu formatın yazılımsal kolay bir şekilde işi hızlandırmak için seçeneğimiz var mı?

Yani bazı yazılımlar bu anlamda çeviriyi hızlandırmak için var diye düşünüyorum.

Amaç; hızlı bir şekilde CTRL enter yapıp bir alt satıra geçmek gibi hızlı bir şekilde kelimeleri çevirmektir. Bir de çevirilecek kısımların tespitini yapıp kaç kelime olduğunu da ayrıca hesaplamak istiyoruz. Bunu da yapabilirsek çok güzel olur. Yazılımsal şekilde ben bunun için de bir çözüm varsa paylaşırsanız çok güzel olur.

Bu anlamda bir yazılım vardı yeşil ikonlu ama adını hatırlayamadığım için söyleyemiyorum.

Böyle bir yazılım öneriniz varsa anında satın alabilirim ya da açık kaynaklı ya da mini bir yazılım varsa ücretsiz o da olur.

Bu işleri otomatikleştirmem lazım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Google sheets ile translate yapabilir,
Liste olarak ChatGBT ye verirseniz size cevirir.

Artik geri kalan dosya formatinda, yada satir formatini kendiniz duzenlersiniz ona gore.

Google sheets ile translate yapabilir,
Liste olarak ChatGBT ye verirseniz size cevirir.

Artik geri kalan dosya formatinda, yada satir formatini kendiniz duzenlersiniz ona gore.
Chatgpt ye verirsem güzel çevirmez, ben dile en uygun çeviriyi manuel olarak yapmak istedim açıkçası. Ama bir deneyeceğim, bakalım nasıl çeviriyor.

Chatgpt ye verirsem güzel çevirmez, ben dile en uygun çeviriyi manuel olarak yapmak istedim açıkçası. Ama bir deneyeceğim, bakalım nasıl çeviriyor.
1dk icinde yuzlerce cumleyi cevirmis olacaksiniz. Cogunda da dogru cevirir ama bir kac tane evet patlayabilir. Onu da bir goz atarsiniz ama bu sayede binlerce texti tek tek duzenlemek zorunda kalmazsiniz. size kalmis.

1dk icinde yuzlerce cumleyi cevirmis olacaksiniz. Cogunda da dogru cevirir ama bir kac tane evet patlayabilir. Onu da bir goz atarsiniz ama bu sayede binlerce texti tek tek duzenlemek zorunda kalmazsiniz. size kalmis.
Gerçekten güzel çeviriyormuş :)
Saçma çevirdiklerini düzeltiyorum zaten.
Gerçekten pratikmiş, çok teşekkürler kardeşim.

Geri
Yukarı