Rise of The Tomb Raider 20 için yama önerisi

Xcharcer41

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu Epic Games indirimlerinden 30 TL'ye aldım 2013'te çıkan oyununu Steam'den beleş oynamıştım bayağı keyif almıştım bunu da görünce alayım dedim çöp internetimle 8-10 saat sonunda oyunu indirdim Türkçe yama yapayım hikaye anlaşılsın diye oyun çevirinin yamasını kurduktan sonra oyun garipleşti giriş menüsünde uzun yazılar uyarı yazıları çıkıyordu onlara tıkladığımda ise beni yapımcı firmanın oyunun Facebook-YouTube sayfalarına atıyor düzgün çalışan bir yama söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun sürümünüze göre seçin. Korsan ve orijinal oyun arasında sürüm farkı olabiliyor.
İyi günler.

Oyun sürümünüze göre seçin. Korsan ve orijinal oyun arasında sürüm farkı olabiliyor.
İyi günler.
1634986924178.png

bu hatayı alıyorum
1634987174076.png

ve saçmalığa bakarmısın ya

Eki Görüntüle 1196228
bu hatayı alıyorum
Eki Görüntüle 1196231
ve saçmalığa bakarmısın ya

Oyun çevirinin bu yaması Build 668.1 sürümünde çalışıyor.

Bu konuda da paylaşılan yama Build 820 sürümünde çalışıyor.

Şimdi sıkıntı şu, geliştirici ekip yakın bir tarihte oyuna yeni bir güncelleme getirdi. Bu güncelleme oyunda birçok hataya sebep olduğu için eski sürüme geri döndüler ancak 820'ye değil daha eski bir sürüm olan 813.4'e dönmüşler. Şu an Steam üzerinden 820 sürümüne erişilemiyor. Haliyle ya 668.1 sürümünü kurup onun üzerine oyun çeviri yamasını kuracaksınız ya da bir altında paylaştığım konudaki yamanın güncellenmesini bekleyeceksiniz benim gibi. Konuda yamayı paylaşan kişi boş vakit bulduğunda ilgileneceğini söylemiş ancak ne kadar sürer yamayı çalışır hale getirmesi kesin değil. Steam üzerinden 668.1 versiyonuna erişilebiliyor ancak Epic nasıl bir erişim veriyor oyunlara bilmiyorum o yüzden kesin bir şey diyemem. Eğer 668.1 sürümünü kurabiliyorsanız oyunun, oyun çevirinin yamasıyla oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak eski sürüm olduğu için bazı problemler yaşatabilir oyun tabii.

Oyun çevirinin bu yaması Build 668.1 sürümünde çalışıyor.

Bu konuda da paylaşılan yama Build 820 sürümünde çalışıyor.

Şimdi sıkıntı şu, geliştirici ekip yakın bir tarihte oyuna yeni bir güncelleme getirdi. Bu güncelleme oyunda birçok hataya sebep olduğu için eski sürüme geri döndüler ancak 820'ye değil daha eski bir sürüm olan 813.4'e dönmüşler. Şu an Steam üzerinden 820 sürümüne erişilemiyor. Haliyle ya 668.1 sürümünü kurup onun üzerine oyun çeviri yamasını kuracaksınız ya da bir altında paylaştığım konudaki yamanın güncellenmesini bekleyeceksiniz benim gibi. Konuda yamayı paylaşan kişi boş vakit bulduğunda ilgileneceğini söylemiş ancak ne kadar sürer yamayı çalışır hale getirmesi kesin değil. Steam üzerinden 668.1 versiyonuna erişilebiliyor ancak Epic nasıl bir erişim veriyor oyunlara bilmiyorum o yüzden kesin bir şey diyemem. Eğer 668.1 sürümünü kurabiliyorsanız oyunun, oyun çevirinin yamasıyla oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak eski sürüm olduğu için bazı problemler yaşatabilir oyun tabii.

Maalesef öyle bir özellik yokmuş.
Acaba oyunu iade mi etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı