Rise of the Tomb Raider CPY Tarafından Kırıldı

Geçenlerde "Voksi" tarafından bypass edilip Steam üzerinden kısa bir süreliğine korsan olarak oynanabilen Denuvo DRM'li Rise of the Tomb Raider 08.08.2016 tarihinde "CONSPIR4CY" yani "CPY" tarafından temelli kırıldı.

CONSPIR4CY yani CPY daha önceden Denuvo DRM'li Battlefield Hardline, Lords of the Fallen gibi oyunları da kırmıştı.

Son düzenleme:
Just cause 3'ü de kırdı aynı adam. Sağlığına duacıyız xd. Bu arada normalde üçüde diye yazılması gereken kelimeyi özel isim olduğuğundan böyle yazmak doğru mudur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel oldu. Bende para ile almak istiyordum fakat 1 senedir neredeyse bunlar fiyat inmiyorlar, haksızlığın olduğu yerde her zaman illegal işler ortaya çıkar. Elin Avrupalısına kazıklanmak pek doğru değil. Sen oyunu satın alsanda, almasanda bu oyunlar çıkacak... Adamlar Türkiyeyi umursamıyorlar, bir beklentileride yok zaten, beklentileri olsa oyunlara türkçe desteği verirlerdi ( 1 kaç İstisna hariç ). Saygı duyduğum para verebileceğim tek firma Cd red project Witcher 3 mükemmel bir oyun ve ucuz. Sakın banada steam demeyin indirim günlerine bakarsanız zaten hep hristiyan bayramlarının olduğu günler veya tatiller. Türkiyede ki hiçbir özel güne veya bayramlara indirim yok...

Biz oyunu bitireli 6 ay oldu, artık hikayesini unutmaya başladık, bunlar anca kırmış. :D Seneye yeni Denuvo DRM sürümü falan gelirse artık 2035'te anca görürüz. :uyan:

Valla 6 ay 10 ay fark etmez o yüzden insanların pek umursadığınıda sanmıyorum( Şahsen ben önem vermiyorum). Önemli olan Devuno DRM sisteminin kırılmasıydı. Haticeye değil neticeye bakıyorum şuanda oyunu bedava edindim.

İnadına satın almadım... Witcherı alırım ama bu oyunu pahalı fiyat politikası olduğu için almam. Bulgaristan da bile oyun 12 dolar...

İndirecekler için söyliyim dx12 bile destekliyor oyun ve yeterli ekran kartı olanlar kasmadan oyunu oynayabilir... R9 380 kartla Medium'da 50 55 fps...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı