Rise of the Tomb Raider nasıl Türkçe yapılır?

hasan12161071

Femtopat
Daha fazla  
Rise of the Tomb Raider oyununda Türkçe yama 1 defa yaptım ancak oyun hata verip açılmıyordu. Epic üzerinden oyuna Türkçe yama yapmayı bilen biri varsa söyleyebilir mi? Lütfen çok lazım.

Rise of the Tomb Raider oyununda Türkçe yama 1 defa yaptım ancak oyun hata verip açılmıyordu. Epic üzerinden oyuna Türkçe yama yapmayı bilen biri varsa söyleyebilir mi? Lütfen çok lazım.
Öncelikle bu linke tıklayarak indirme sayfasına giriş yapın ve dosyayı indirin. İndirdikten sonra eğer ki rar şeklinde gözükmüyorsa, dosyanın ismi "zRottr_1027_tr" bu şekilde ise sağ tık yapıp yeniden adlandır diyorsunuz ve "zRottr_1027_tr.7z" şeklinde yani sonuna .7z ekleyerek değiştiriyorsunuz dosyanın ismini. İçerisinde 2 adet TIGER dosyası yer alıyor. Rise of the Tomb Raider'ın dosya konumunu açarak bu 2 TIGER dosyasını oraya yapıştırıyorsunuz ve hedefteki dosyaları değiştir diyorsunuz. Oyunda menüdeki yazılar ingilizce fakat oyun içerisinde alt yazılar tamamen türkçedir. Şunu da ekleyim, dosyanın boyutu 2 GB.

Öncelikle bu linke tıklayarak indirme sayfasına giriş yapın ve dosyayı indirin. İndirdikten sonra eğer ki RAR şeklinde gözükmüyorsa, dosyanın ismi "zRottR_1027_Tr" bu şekilde ise sağ tık yapıp yeniden adlandır diyorsunuz ve "zRottR_1027_Tr. 7Z" şeklinde yani sonuna. 7Z ekleyerek değiştiriyorsunuz dosyanın ismini. İçerisinde 2 adet TIGER dosyası yer alıyor. Rise of the Tomb Raider'ın dosya konumunu açarak bu 2 TIGER dosyasını oraya yapıştırıyorsunuz ve hedefteki dosyaları değiştir diyorsunuz. Oyunda menüdeki yazılar İngilizce fakat oyun içerisinde alt yazılar tamamen türkçedir. Şunu da ekleyim, dosyanın boyutu 2 GB.

Şu an yapıyorum inşallah olur ama menü oyuna fazla etki etmez değil mi hocam?

Şu an yapıyorum inşallah olur ama menü oyuna fazla etki etmez değil mi hocam?
Herhangi bir etkisi olmaz. Zaten türkçe yama kurmamızın asıl amacı oyun içerisindeki konuşulan diyalogları türkçe şekil de görmemiz, bilmemizdir ve bu yama bunu sağlıyor. Menüde ki kelimelerin anlamlarına baktığınızda hemen ezberlersiniz, bilirsiniz zaten.

Ben

Herhangi bir etkisi olmaz. Zaten Türkçe yama kurmamızın asıl amacı oyun içerisindeki konuşulan diyalogları Türkçe şekil de görmemiz, bilmemizdir ve bu yama bunu sağlıyor. Menüde ki kelimelerin anlamlarına baktığınızda hemen ezberlersiniz, bilirsiniz zaten.

Benim 20 year celebration sorun çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı