Rise of the Tomb Raider'da Hata Alıyorum

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, arkadaşlar serinin bu oyununa yeni başladım tam "iki hafta önce" diye girdiği yerde kapımı çalınıyor bir şey oluyor (orada gittiği için ne olduğunu anlayamadım). Lara irkiliyor ve bu hata çıkıyor. (Oyunu Steam'dan aldım)

1583067792718.png

Sisteminizin özelliklerini yazabilir misiniz? Hataya göre sisteminiz oyun için yetersiz kalıyor. Daha düşük grafik ayarlarında çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Merhaba, arkadaşlar serinin bu oyununa yeni başladım tam "iki hafta önce" diye girdiği yerde kapımı çalınıyor bir şey oluyor (orada gittiği için ne olduğunu anlayamadım). Lara irkiliyor ve bu hata çıkıyor. (Oyunu Steam'dan aldım)

Eki Görüntüle 508277

Yüksek ayarlarda oynadın için oluyor.

Sistemin nedir? Hangi grafik ayarlarında oynuyorsun?
Ekran kartı: GTX 1660 Ti, İşlemci: Ryzen 5 2600 sanırım her şeyi yükseltmiştim.
Yüksek ayarlarda oynadın için oluyor.
Oyunun önerdiği grafik ayarlarında çalıştırmayı dener misiniz?
Deneyip döneceğim biraz işim çıktıda 1-2 saat sonra yazacağım ama oyunu yüksek ayarlarda oynayamayacak mıyım anlamadım? Yoksa bu sinematik ile mi alakalı?

Oyunun dosyalarını doğrulayabilir misiniz? Belki dosyalarda sıkıntı vardır. Birde ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp yeniden kurun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı