Rise of the Witch King arkadaşı aranıyor

Bende bfme 2 kurulu, rotwk henüz indirmedim. İndirdiğin yerin linkini atar mısın indireyim oynayalım beraber.

Tabii ki atarım. Rehberde birinci adım bfme2'yi kur diyor adım adım takip et halledersin bence.
Yapamadığın bir şey olursa bana da sorabilirsin
Lord of the rings hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama siz bana öğretirsiniz beraber oynarız. GameRanger - Supported Games buradan desteklenen diğer oyunları da oynayabiliriz isterseniz. Discord insann#4366

Ben öğretirim seve seve.
Bu linkten adım adım kurulumu yapabilirsin gayet basit, diğer arkadaşa da attım. Sizlere yardımcı olabilirim. Yapamazsanız Discord da yapabiliriz.

Bfme2'yi nereden nasıl kurmuştun? Bu kurulumun düzgün çalışmasını etkileyebilir. O yüzden sana attığım linktekiyle aynı mı bfme2 ona bir bak.

Tabii ki atarım. Rehberde birinci adım bfme2'yi kur diyor adım adım takip et halledersin bence.
Yapamadığın bir şey olursa bana da sorabilirsin

Ben öğretirim seve seve.
Bu linkten adım adım kurulumu yapabilirsin gayet basit, diğer arkadaşa da attım. Sizlere yardımcı olabilirim. Yapamazsanız Discord da yapabiliriz.

Bfme2'yi nereden nasıl kurmuştun? Bu kurulumun düzgün çalışmasını etkileyebilir. O yüzden sana attığım linktekiyle aynı mı bfme2 ona bir bak.
Ben de aynı siteden kurmuştum BFME 2'yi, patch switcher indirdin mi?

Ben de aynı siteden kurmuştum bfme 2'yi, patch switcher indirdin mi?

Hocam eğer ki 1.06 kurulu ise bfme2'nin patch switcherını kurmanıza gerek yok.
Hocam eğer ki 1.06 kurulu ise bfme2'nin patch switcherını kurmanıza gerek yok.

Bfme2 1.06 kurulu ve aktif iken Rise of u kurmaya başlayabilirsiniz crack yapmayın asla.
Yapamayan ve yapmak isteyenlere discorddan yardım edebilirim bu arada
rise of the witchking (rotwk) i kurmak için sırasıyla attığım linkteki adımları takip edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı