Ritalin 10 mg neden etki etmemiş olabilir?

wingtspanda

Centipat
Daha fazla  
Bugün doktor dikkat dağınıklığım için 10mg ritalin yazdı kullanıp ders çalışmayı denedim ama hala dikkatim dağılıyor 10mg az gelmiş olabilir mi 2 tane aynı anda atsam ne olur? Bir de Online kurs ile çalışmayı denedim o yüzden olabilir mi kitap alıp çalışmayı mı denemeliyim?
Yanında kahve sigara içtim etkisini azaltmış olabilir mi?

Bugün doktor dikkat dağınıklığım için 10mg ritalin yazdı kullanıp ders çalışmayı denedim ama hala dikkatim dağılıyor 10mg az gelmiş olabilir mi 2 tane aynı anda atsam ne olur? Bir de Online kurs ile çalışmayı denedim o yüzden olabilir mi kitap alıp çalışmayı mı denemeliyim?
Yanında kahve sigara içtim etkisini azaltmış olabilir mi?

Kahve kullanmamanız lazımdı hocam, oldukça yanında bir şeyler tüketmeyin.

Online olması bi tık etkiler. Ev sessizmi hocam? Ama çok etkisi yok emin olabilirsiniz.
Ev sessiz ya kimse yok. Doktor yazarken 4 saat derse kitlenirsin falan dedi aldım geldim aralıklı olarak 3 kere 15-30dk arası derse girip odaklanmaya çalıştım ama yok o yüzden pes ettim. Arka arkaya çok yutmak istemiyorum o yüzden yarın 2 tane aynı anda atıp denemeyi planlıyorum.
Kahve kullanmamanız lazımdı hocam, oldukça yanında bir şeyler tüketmeyin.
Kahve kullanmamam konusunda uyardılar ama baya araştırdım sadece kullanmayın yazmışlar nedenini kimse yazmamış etkisini mi azaltıyor ne yapıyor biliyor musunuz? Kullandıktan sonra 1 1.30 saat kadar kahve sigara kullanmadım ama odaklanamayınca salladım biraz.

Ev sessiz ya kimse yok. Doktor yazarken 4 saat derse kitlenirsin falan dedi aldım geldim aralıklı olarak 3 kere 15-30dk arası derse girip odaklanmaya çalıştım ama yok o yüzden pes ettim. Arka arkaya çok yutmak istemiyorum o yüzden yarın 2 tane aynı anda atıp denemeyi planlıyorum.
2 tane atmanızı önermem .Bünyeniz onu bile kaldırırmı bilemezsiniz :)
Her şey bir anda gelişmez.

Hocam doktorunuza danışıp kullanın yoksa aşırı doz hoş olmaz.

Anladım hocam bir doktora gidip danışayım o zaman cevaplar için teşekkürler.

Hocam öncelikle bolca su için etkisini artırmak için kahve şu yüzden tavsiye edilmiyor kafein de bu ilaçta uyarıcı ve çarpıntı yapabilir sakın kafana göre 2 tane alıyım vs yapma doktora olanları anlat muhtemelen yavaş salınımlı tablet yazar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı