Rival 3 mouse altı pedleri

Ynka

Hectopat
Merhaba, bugün mouseumun cok pislendiğini ve içinden ses geldiğini fark ettim. Ben de içini açtım. Rival 3 model mouse geri kapattım halledip ama şu an hissi çok kötü oldu bir şey sürtüyor. O vidanın üstündeki pedleri düzeltmeye çalştım. Şu anda dümdüz gayet güzel ama yine de ses cıkıyor. Bir yere sürtüyor ve kazık gibi kullanımı ne yapmam lazım, şu an yeni pedleri satılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün mouseumun cok pislendiğini ve içinden ses geldiğini fark ettim. Ben de içini açtım. Rival 3 model mouse geri kapattım halledip ama şu an hissi çok kötü oldu bir şey sürtüyor. O vidanın üstündeki pedleri düzeltmeye çalştım. Şu anda dümdüz gayet güzel ama yine de ses cıkıyor. Bir yere sürtüyor ve kazık gibi kullanımı ne yapmam lazım, şu an yeni pedleri satılıyor mu?

After Market skatez alabilirsiniz veya değişim isteyebilirsiniz.
Daha skatezin adını bilmiyorken içini açmanız güvenli değil, PCB'ye zarar verebilirsiniz.

After market skatez alabilirsiniz veya değişim isteyebilirsiniz.
Daha skatezin adını bilmiyorken içini açmanız güvenli değil, PCB'ye zarar verebilirsiniz.

Reis şu an çok rahatsız bir kullanım sunuyor o altındaki pedleri tamamen söküp kullansam olur mu?

Arabayı lastiksiz sürmeyi denesene bir?

E napıyım böylede kullanılmıyor zaten
Bu nasıl alayim mi bunu?

E napıyım böylede kullanılmıyor zaten

Bu nasıl alayim mi bunu?
Kolay bir şekilde takabilirsiniz.

Geri
Yukarı