Rival 3 Wireless vs Basilisk X HyperSpeed

Bütçe
500

1.5kamasilver

Hectopat
Arkadaşlar bu iki mouse arasında kaldım Razer'ın sensörü daha iyi diye biliyorum fakat pil ömrü SteelSeries'e göre kısaymış,
SteelSeries'in driverı vs. çok daha hoşuma gitti, Razer G502'ye benzediği için pek beğenmedim ama yine de sorayım aralarındaki farka değecek bir durum var mı ben göremedim de?

Bütçem 500TL öneriniz varsa alabilirim

Rival 3 kupon ile 450TL'ye geliyor, Razer ise 479TL.
@TÇB
@hadwiger

Basilisk X Hyperspeed kullanıyorum, bakkaldan 5 liraya aldığım Duracell pili 2 ay önce taktığımı unutmuşum geçenlerde klavyemin renk efektini değiştirmek için girdiğimde %15 civarı pilinin kaldığını gördüm. İncelemesini yapmıştım ayrıca. Rattle başlangıcı var demiştim, hala o düzeyde. Şu ana kadar performans olarak hiçbir sorun yaşamadım ama incelemede de dediğim gibi biraz fazla kolay kirleniyor. Ve kişisel olarak önerim AA pil yerine AAA pil al ve alüminyum folyo ile destekleyerek mouse'a güç ver. Neredeyse 10 gram hafifletmiş oluyorsun.

Basilisk X Hyperspeed kullanıyorum, bakkaldan 5 liraya aldığım Duracell pili 2 ay önce taktığımı unutmuşum geçenlerde klavyemin renk efektini değiştirmek için girdiğimde %15 civarı pilinin kaldığını gördüm. İncelemesini yapmıştım ayrıca. Rattle başlangıcı var demiştim, hala o düzeyde. Şu ana kadar performans olarak hiçbir sorun yaşamadım ama incelemede de dediğim gibi biraz fazla kolay kirleniyor. Ve kişisel olarak önerim AA pil yerine AAA pil al ve alüminyum folyo ile destekleyerek mouse'a güç ver. Neredeyse 10 gram hafifletmiş oluyorsun.
Aralarında çok bir fark yok, ucuz olanı alın.
Rival 3 alacağım muhtemelen sağolun.

Basilisk X HyperSpeed kullanıyorum, bakkaldan 5 liraya aldığım Duracell pili 2 ay önce taktığımı unutmuşum geçenlerde klavyemin renk efektini değiştirmek için girdiğimde %15 civarı pilinin kaldığını gördüm. İncelemesini yapmıştım ayrıca. Rattle başlangıcı var demiştim, hala o düzeyde. Şu ana kadar performans olarak hiçbir sorun yaşamadım ama incelemede de dediğim gibi biraz fazla kolay kirleniyor. Ve kişisel olarak önerim aa pil yerine AAA pil al ve alüminyum folyo ile destekleyerek Mouse'a güç ver. Neredeyse 10 gram hafifletmiş oluyorsun.

Selamlar, ürünü hala kullanıyor musun? Bir sıkıntısı sorunu var mı? Almayı düşünüyorum da.

Geri
Yukarı