Rival 300S Fareyi Sökmek

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle faremin sorunu anlatayım. SteelSeries Rival 300S farem kendi orijinal mouse Pad'i üzerinde ara ara algılamama takılma değil bence algılamama gibi bir olay var. Mat bir masa üzerinde bu sorun kalkıyor. Ama fare ile gittiğim her yere masa mı taşıyacağım. :D Bu olay masadan masaya da değişiyor ve yavaş yavaş deli olmaya başladım fareyi camdan aşağı atmama gram kaldı biraz daha delirtirse atacağım. Önce bu sorunu çakma bir mouse pad üzerinde kullandığımdan kaynaklı sandım sonra gidip 150 TL civarına orijinal QCK Edge versiyonu bir mouse pad aldım. Ama sorun tabii ki mouse Pad'den değilmiş. Aşağıya birkaç video bırakıyorum sizce denemeli miyim? Faremin bozulma ihtimali nedir? Yarın Garantisini veren firmaya tekrar ulaşmaya çalışacağım ulaşmazsam direkt sökeceğim sizin yorumlarınıza bakarak. Çünkü garantisi daha mevcut ama firmaya ulaşamıyorum, yarın son deneyişim olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video buldum umarım doğru değildir. (Çünkü masa üzerinde takılma yapmamakta ama masadan masaya değişiyor.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video asıl konumuz. Sizce böyle bir şey sorunumu çözer mi? Video o kadar amatörce ki içimi korku kapladı. Sizce ne yapmalıyım? Rival 300S içerisinde TrueMove1 bir sensör bulunuyor. (Sinirden elim ayağım titriyor yenisi almak için bir sürü uğraş çekeceğim şimdi.)

Ayni sorun bendede var redditte rival 300s sin sensörlerinde kronik bir sıkıntı olduğunu okumuştum.Sikayetci olan kisi sayısı fazlaydi. Cok cok nadir geliyor başıma bu durum ondan dolayi düşünmüyorum şuan değiştirmeyi:)

Aynı sorun bende de var Redditte Rival 300s sin sensörlerinde kronik bir sıkıntı olduğunu okumuştum. Şikayetçi olan kişi sayısı fazlaydı. Çok çok nadir geliyor başıma bu durum ondan dolayı düşünmüyorum şu an değiştirmeyi. :D
Zamanla artıp azalan bir sorun değil. Ama bu durumu 2. videodaki gibi söküp temizlesem çözülür mü merak ediyorum. Sorunu çözmeyi başaran var mı? Rekabetçi oyunları oynamak imkansız hale geliyor bu arkadaş sayesinde.

Evet 2. videodan bahsediyorum. Gerçekten amatörce fakat garantin yoksa eğer denenebilir. Garantin varsa hiç uğraşma derim. :)
Garanti var ürünü 2. el almıştım biraz önce müşteri hizmetleri telefonu açtı. Faturayı da istediklerini söylediler. Eski sahibine ulaşmaya çalışıyorum. :D Sorunlar durmaksızın geliyor.

Satın aldığım arkadaş ile iletişime geçtim. Bana fatura vermediler dedi. Bilmiyorum müşteri hizmetleri ile tekrar görüşüp yollayacağım. Mağazadan satın alımda nasıl fatura vermezler.
Ilk defa duydum bana fatura vermediler diyeni. Netten aldiysa egerki mail olarak gelmistir.

Geri
Yukarı