Rival 600 vs Gladius 2 Core vs Ironclaw Wireless vs Basilisk X HyperSpeed

Hunerci

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Selamlar,
Sorum başlıkta gördüğünüz gibi. Bu 4 mouse arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir?

Wireless ve pilli olduğu için aklımda Razer var fakat kararsız kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 600 önermem. Kauçukları eriyor. Gladius 2 Core fiyatına göre kötü bir sensör kullanıyor. Oda alınmaz. Diğer iki modeli alabilirsiniz. Alternatif olarak G305 Lightspeed, Deathadder V2 ve Asus Rog Pugio 2 öneririm.

Teşekkür ederim uyarınız için. Kullanıcılarına sorup değerlendireceğim.

Birkaç gündür kullanıyorum Basilisk X modelini. Elim büyük diyebilirim. Avcuma tam oturuyor, istediğim her tutuş şeklinde rahat ettim. Sensör gayet iyi çalışıyor. Tuş hissiyatını beğendim ancak şeklinden dolayı sağ tık altta kalıyor. Daha önce simetrik bir mouse kullandıysanız garip gelebilir bu durum. Bir de yine şeklinden dolayı bileğimi masada dümdüz koyduğum zaman rahat edemiyorum. Sol tarafı hafif kaldırıp sağa yaslanmam gerekiyor. Alışır mıyım bilmiyorum ama şimdiye kadar kötü gelen tek tarafı bu oldu benim için.

Birkaç gündür kullanıyorum Basilisk X modelini. Elim büyük diyebilirim. Avcuma tam oturuyor, istediğim her tutuş şeklinde rahat ettim. Sensör gayet iyi çalışıyor. Tuş hissiyatını beğendim ancak şeklinden dolayı sağ tık altta kalıyor. Daha önce simetrik bir mouse kullandıysanız garip gelebilir bu durum. Bir de yine şeklinden dolayı bileğimi masada dümdüz koyduğum zaman rahat edemiyorum. Sol tarafı hafif kaldırıp sağa yaslanmam gerekiyor. Alışır mıyım bilmiyorum ama şimdiye kadar kötü gelen tek tarafı bu oldu benim için.

Yeni aldığınız için sorunu var mı gibi sorular soramam doğal olarak. Üzerinde Energizer pil geldi mi? Elinizi terletiyor mu? Serçe parmağınız boşlukta kalıyor mu yoksa mouse üzerinde mi? Ve son olarak 2.4 GHz üzerinden kullanıyorsanız alıcı mouse ile aynı yükseklikte olmadığı zaman gecikme söz konusu mu?

Yeni aldığınız için sorunu var mı gibi sorular soramam doğal olarak. Üzerinde Energizer pil geldi mi? Elinizi terletiyor mu? Serçe parmağınız boşlukta kalıyor mu yoksa mouse üzerinde mi? Ve son olarak 2.4 GHz üzerinden kullanıyorsanız alıcı mouse ile aynı yükseklikte olmadığı zaman gecikme söz konusu mu?

Pil kutunun içinden çıkıyor. Terleme sorunum olmadı hiç. Serçe parmağımı boşlukta bırakıyorum ben mousepad'in üzerinde geziyor öyle alıştım. Dizüstü bilgisayarda kullandığım için yükseklik konusunda bir bilgim yok.

Geri
Yukarı