Rival 650 sol tık arızalı

kivancagaoglu

Hectopat
Bundan 6 7 ay önce sol tıkım gene çalışmıyordu garantiye gönderdik kronik sıkntı olduğu için garantiden sıfır ürün gönderdilerç fakat yine aynı durumu yaşamaktayım çne yapabilirim acaba ya da bunun bir çözümü var mı?

Aynı modeli kullandım. O sorun bende ve aynı modeli kullanan bir arkadaşımdada oldu. Bizde en sonunda kurtulduk o fareden Logitech öneririm.
Tıklatma sorunu ile karşılaşmış birine neredeyse her ürününde aynı problemi yaşama ihtimali olan başka bir marka önermeniz garip hocam.

Tekrar değişim talep edin. Değişim olursa satış veya takas yoluna gidilebilir. Deathadder V2 Pro güzel bi alternatif.

Tıklatma sorunu ile karşılaşmış birine neredeyse her ürününde aynı problemi yaşama ihtimali olan başka bir marka önermeniz garip hocam.

Tekrar değişim talep edin. Değişim olursa satış veya takas yoluna gidilebilir. DeathAdder V2 Pro güzel bir alternatif.

Hocam açıkçası uzun süredir Logitech kullandım ve bir sorun ile karşılaşmadım bende bu yüzden arkadaşa bu markayı önerdim. Sizin dediğiniz gibi sorunları var olabilir varsa da ben bilmiyorum ve karşılaşmadım. Kronik olduğunu düşünmüyorum sorunla karşılaşanlar overuse yaptığı için karşılaşıyordur. Kullanıcı hatasıdır yani.

Hocam açıkçası uzun süredir Logitech kullandım ve bir sorun ile karşılaşmadım bende bu yüzden arkadaşa bu markayı önerdim. Sizin dediğiniz gibi sorunları var olabilir varsa da ben bilmiyorum ve karşılaşmadım. Kronik olduğunu düşünmüyorum sorunla karşılaşanlar overuse yaptığı için karşılaşıyordur. Kullanıcı hatasıdır yani.
Önemli olan marka değil, model. Ona bakalırsa SteelSeries te iyi bir marka.

Önemli olan marka değil, model. Ona bakalırsa SteelSeries'te iyi bir marka.

Benim için önemli olan marka. Marka işini iyi yapıyorsa çoğu modeline bunu yansıtır zaten SS kötü bir marka değil tabii ki ama benim nezdimde bir Logitech değil. ki bunu zor yoldan öğrenmiş biriyim

Yeni konular

Geri
Yukarı