Rizespor 2 - Galatasaray 3

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
Gayet heyecanlı bir maç geçti. Rizesporun ilk golünde faul vardı. Ve Galatasaray'ın son golünde 3 tane faul vardı. Ama bence lig sonuncusu Rizespor karşısında Galatasaray'ın oynadığı oyunun konuşulması lazım.

Muslera ve Mohammed'in kırmızı kartlarını vermedi. Rize'nin golünü görmedim. Son golü demeye gerek yok zaten. Hakem rezil bir maç yönetti. Hakem dedim ama demeye bin şahit lazım.

Gerçekleri söyledim. Hakemi kötülemedim.

Kötülemekten bahsetmiyorum. Hangi maç sonunda, hakem çıkıp da kendini ifade etmiş. Neyi, ne şekilde gördüğünü söyleyebilmiş? Dilsizlere karşı, herhangi bir liyakatı olmayan bile her şeyi söyleyebiliyor. Lakin futbol dediğin, teknik bir konu değil mi? "Gerçekleri söylemek" çok iddialı.

Kötülemekten bahsetmiyorum. Hangi maç sonunda, hakem çıkıp da kendini ifade etmiş. Neyi, ne şekilde gördüğünü söyleyebilmiş? Dilsizlere karşı, herhangi bir liyakatı olmayan bile her şeyi söyleyebiliyor. Lakin futbol dediğin, teknik bir konu değil mi? "Gerçekleri söylemek" çok iddialı.
Ben futboldan bahsetmedim. Hakemden bahsettim. Hakemi de kötülemedim olduğu gibi söyledim. Senin neden bu kadar ağrına gitti onu anlamadım.

Ben futboldan bahsetmedim. Hakemden bahsettim. Hakemi de kötülemedim olduğu gibi söyledim. Senin neden bu kadar ağrına gitti onu anlamadım.

Anlaşamıyoruz, sürdürmenin manası yok. Siz zaten futboldan bahsetmiyorsunuz, hemfikirim. Futboldan bahsetseydiniz, hakem hakkında konuşmazdınız. Ayrıca tekrar ifade ediyorum ki "kötülediğinizle" alakalı bir şey de söylemedim. "Ağrıma gitmesi" mevhumuna nasıl ulaştınız? Sadece sizinle bu konu dahilinde farklı fikirdeyim.

Son düzenleme:
Bana göre Rizespor'a karşı bir hata yaptıysa Galatasaray'a karşıda hata yaptı sonuçta eşit bir oyun oynanmış oldu hakem tarafında.

Nasıl eşit? Galatasaraya kırmızısını vermedi, son dakika oyuncuya kritik yerde faul yaptı vermedi, devamında diagne güreşti vermedi ve sonunda gol oldu. Apar topar bitirdi maçı. VARa ilk defa bu kadar hızlı bakıldı heralde.GS'ye verdi maçı resmen.

Geri
Yukarı