Rks RK125-R alınır mı?

LethalSmile

Centipat

kaanemre23

Centipat
Yer
Ventus serisi ekran kartlarını soğutuyor.
RKS'nin bütün motorları alınmaz. Parçasını bulmak zor ve motorlar cidden dandik. Kuzenimde RKS RNX125 modeli vardı motor 100'ü zor görüyor.

KS
LethalSmile

LethalSmile

Centipat
RKS'nin bütün motorları alınmaz. Parçasını bulmak zor ve motorlar cidden dandik. Kuzenimde RKS RNX125 modeli vardı motor 100'ü zor görüyor.
Amacım hız değil. Neresi dandik tam olarak?

kaanemre23

Centipat
Yer
Ventus serisi ekran kartlarını soğutuyor.
Amacım hız değil. Neresi dandik tam olarak?
Hocam bütün parçaları plastik zaten. Sağa bir düşürseniz grenajlar kırılacaktır. Amacınız hız olmasa bile 2 kişi yokuşta üzer.

KS
LethalSmile

LethalSmile

Centipat
Hocam bütün parçaları plastik zaten. Sağa bir düşürseniz grenajlar kırılacaktır. Amacınız hız olmasa bile 2 kişi yokuşta üzer.
Öğrenmelik motor olarak düşünüyorum hocam. Plastik olması benim için +. Düştüğümde çok masraf çıkarmaz.

HoneyMonkey

Centipat
Yer
İZMİR
Grenajlar kaza esnasında dağılır dağılmayan grenaj motor sürücüsünün kolunu bacağını bile koparır.Bu yüzden motosiklet firmaları grenaj plastiğini özel malzemeden yaparlar.Düştüğünde cam gibi kırılır yani.

Tiger H1

Decapat
İyi yönlerini ve kötü yönlerini yazarsanız sevinirim. (kazasının olduğunu ben de biliyorum)

RKS Sniper Pro 50cc kullanıyorum motor gayet kaliteli 50 cc olmasına rağmen tek kişi (60kg) 90km/s hafif rampa aşağı 100km/s gördüm ordu-Giresun arası 2 kişi (137kg) 80 km hızla gidiş geliş yaptık yaklaşık 100km 10 liralık benzin yaktı 2 kişi yine Giresun kalesinin dik rampasını çıkarttı (ama 1. viteste) motor şu an 1500km ve 1 kere bile sorun çıkarmadı RKSnin sadece bu modelini kullandım bu model hakkında konuşuyorum başka model kullananlar da öneriyor ama bu modeli bilemem :D

Yukarı