Rm-244 Flash 24" Monitör Nasıldır?

ANGE1

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Hem Rampage hem de TN panel. Onun yerine VA-IPS monitörleri tercih etmenizi öneririm.

Hem Rampage hem de TN panel. Onun yerine VA-IPS monitörleri tercih etmenizi öneririm.

Kanka sence bu uygun mudur G-SYNC'ye

Güzel monitör alınır. Zaten FreeSync teknoloji NVIDIA kartlarda da kullanılabiliyor. Kafanız rahat olsun tercih edilebilecek bir monitör.
.

Şu ikisinden birini alın bence TN panel yerine Samsung VA panel daha iyi olur ben 1.monitörü kullanıyorum.

Kanka hem alttaki daha uygun bak ben yeni gördüm sağ ol hem de Game Power'ın ürünler kalitesiz diyorlar doğru mu? Yani vallaha teşekkür ederim James Donkey'i tercih edeceğim gibi

Kanka hem alttaki daha uygun bak ben yeni gördüm sağ ol hem de Game Power'ın ürünler kalitesiz diyorlar doğru mu? Yani vallaha teşekkür ederim James Donkey'i tercih edeceğim gibi
Asus varken, Gamepower ve James Donkey almayın.

Kanka hem alttaki daha uygun bak ben yeni gördüm sağ ol hem de Game Power'ın ürünler kalitesiz diyorlar doğru mu? Yani vallaha teşekkür ederim James Donkey'i tercih edeceğim gibi.

Dostum Gamepower set kullanıyorum evet biraz SteelSeries gibi markalara nazaran kötü ama adam akıllı bir şekilde kullanırsan hiçbir şey olmaz ben Gamepower'ın görünüşünü daha çok beğendim onu aldım 50 TL daha koyup istiyorsan James Donkey'i de alabilirsin ek olarakdan monitörün incelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

James Donkey'i tercih edeceğim gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Almayın.

Geri
Yukarı