Çözüldü RM-344 görüntü gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Valorant, Forza Horizon gibi oyunları açtığımda görüntü gidiyor. Monitörü kapa-aç yapınca düzeliyor. Uzun süre ellemediğimde tasarruf moduna geçtikten sonra dokununca da eğer oyundaysam görüntü gelmiyor. Yine monitörü kapa-aç yapınca düzeliyor. Şimdilik çok rahatsız etmiyor fakat ileride sıkıntı çıkarır mı diye korkuyorum.

Normal. Çöpün önünde giden bir monitör kendisi. İade etmeye çalışın.
Kötü bir monitör, kendi kartında sorun vardır. Garanti dışında bir çözüm yok gibi.
Ben de kablodan olduğunu biliyordum fakat söylemedim. Kablonun kendisi sorunlu, GamePower işte, ne beklersin.

O monitör size ileride sıkıntı çıkaracak diye iade ettirmeye çalıştım. Yine de siz bilirsiniz. Bence iade edin.
Bu arkadaşların hiçbirinin Rampage veya Gamepower kullanmadığına eminim. Gamepower monitörlerinde Samsung panel kullanıyor. Rampage RM-344 ise gayet yeterli f/p ürünü. Lütfen yardımcı olmaya çalışırken veya yorum yaparken çöp yorumlarınızı kendinize saklayın ve karşı tarafı incitme ihtimali bulunan söz, cümle kullanmayın. Çöp yerine malzeme kalitesi bana göre iyi olmayan bir monitör diyebilirdiniz. (Malzeme kalitesi gayet güzel, asla kötü bir monitör değil.)

Bu arkadaşların hiçbirinin Rampage veya Gamepower kullanmadığına eminim. Gamepower monitörlerinde Samsung panel kullanıyor. Rampage RM-344 ise gayet yeterli f/p ürünü. Lütfen yardımcı olmaya çalışırken veya yorum yaparken çöp yorumlarınızı kendinize saklayın ve karşı tarafı incitme ihtimali bulunan söz, cümle kullanmayın. Çöp yerine malzeme kalitesi bana göre iyi olmayan bir monitör diyebilirdiniz. (Malzeme kalitesi gayet güzel, asla kötü bir monitör değil.)
Araştırmanızı öneririm. Ayrıca aynı paneli kullanmıyorlar, link atabilir misiniz?

Bu çocuk nasıl bu forumda bu kadar zaman ban yemeden kalabilip 5157 mesaj atabilmiş? Şikayet ediyorum. Toksikliğinizde boğulursunuz umarım.
Aynı şeyi sorguladım. Dediklerinize katılıyorum.
Bir kişiye 0 yardım edip sadece iade edin o kötü o çöp demek nasıl bir yardım anlayışı anlayabilmiş değilim doğrusu.

Buyrun. Lütfen siz araştırıp konuşun.

Dosya Ekleri

• asdad.png
    asdad.png
    17,5 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı