Advertisement

Roaccutane kullanımı

hypxness

Hectopat
Yer
Ankara
Hocam son durumunuz nedir? Bel ağrısı sürüyor mu? Sivilceler ve izler geçti mi? Ben de kullanmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum, sivilcelerim çok kötü ve kistik dedi doktor, şuan görüntü hariç sağlığımdan memnunum 6-7 ay kullanarak sağlığımdan da olmak istemiyorum siz ne önerirsiniz?
Benim tedavim de yaklaşık 1 ay olacak biteli, şu an yanaklarım hafif kızarık ve eskisine göre biraz daha az kuru. İlacın etkisinin tamamen geçmesini bekliyorum, tedavi böylece tamamen bitmiş olacak o zaman bir yorum yapmak daha iyi olur. Şu an yüzümde sivilce yok fakat biraz iz var. Onlar için de önce bir doktora sormayı, ardından iz tedavisine gitmeyi düşünüyorum. Benim bel ağrılarım 4-5. ay gibi geçti. Hatta ilacı kullanırken ağır spor da yapıyordum son günlerinde.

KS
KS
Gravax06

Gravax06

Decipat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Hocam son durumunuz nedir? Bel ağrısı sürüyor mu? Sivilceler ve izler geçti mi? Ben de kullanmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum, sivilcelerim çok kötü ve kistik dedi doktor, şuan görüntü hariç sağlığımdan memnunum 6-7 ay kullanarak sağlığımdan da olmak istemiyorum siz ne önerirsiniz?
İzlerim git gide azalıyor, belimin ağrısı ilaçtan kaynaklı değilmiş. Günde 2-3 litre su içersen hiçbir şey olmaz.

Ciusance

Decipat
Makaleler
4
Benim bugün tedavimin son günüydü, çok şükür 6 aylık zor bir süreci geride bıraktım. Cildimde şu an sivilce bulunmamakta, hafif pembemsi izler kaldı. Doktorum bu izlerin tedavi sürecinin sona ermesinden 1-2 ay sonra geçeceğini söyledi. Umarım da öyle olur. :)

@Gravax06 @Pretty Sweet sizin nasıl oldu cildiniz?

ily ayka

Megapat
Makaleler
5
Yer
İzmir-Bayraklı
8 ay kullandım ve randevu alamadığım için bu hafta bende son verdim. Cidden sivilce diye bir şey kalmadı sadece bir kaç sivilce izi kaldı. Oda ya kremle ya da lazer tedavisi ile geçermiş.
Sabır edin arkadaşlar, cidden başka yolu yok bu meretlerden kurtulmanın.

mehmet_yldz

Hectopat
İnşallah hocam, sakın pes etmeyin ama. İlk başlarda sivilce kusma dönemi var, sonrası yüzünüzde nurlar açacak, bunu bilerek kullanın. :) bende hata yapıp 1 ay krem vesaire kullanmıştım, pişmanım. :D

Selamunaleyküm, bende başladım bir hafta önce ve çok çabuk etkisini gösterdi dudaklarım kurudu ve yanaklarımdaki sivilcelerim söndü ama çene tarafım kusma yaptı çok feci çıkıyor ve iltihaplı uçsuz şişiyor sabredicez artık sizlerede Allah şifa versin inşallah düzelicez.

Serdar ak

Hectopat
Yer
İstanbul
Selamunaleyküm, bende başladım bir hafta önce ve çok çabuk etkisini gösterdi dudaklarım kurudu ve yanaklarımdaki sivilcelerim söndü ama çene tarafım kusma yaptı çok feci çıkıyor ve iltihaplı uçsuz şişiyor sabredicez artık sizlerede Allah şifa versin inşallah düzelicez.
Bactroban adında bir krem var çok iyi geliyor reçeteli ise de doktorunuza yazdırmanızı öneririm çok faydasını görüyorum şuan.
1643411182829.png

rolF

Femtopat
Benim yanaklarım kızarık ve bayağı çukur var. Birkaç aya iz tedavisi olacağım.
Tedavim biteli neredeyse 2.5 ay oldu. (hala kızarıklık ve bel ağrım var.)

Merhaba, İz tedavisi oldunuz mu? Olduysanız neler yaşadığınızı anlatır mısınız? Ben de 2 ay sonra olmayı düşünüyorum. Bu arada iz tedavisi derken fraksiyonel lazerden bahsediyorsunuz değil mi?

Yukarı