Roblox %20 %30 işlemci kullanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ieren4432

Decapat
Daha fazla  
Roblox oyununda oyunum kasmasına rağmen işlemci kullanımı Roblox tarafında Max %30 gördüm. CS:GO'daki gibi işlemci verme falan var mı varsa nasıl yapabilirim söyleyebilir misiniz? Çok sinir bozucu çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam PC kötü ise normaldir ama NVIDIA ayarlarından yapabilirsiniz onu ekran kartına verebilirsiniz ve en yükse grafiklere al daha yük binsin daha fazla çalışır.
Kart işlemcinin içinde Roblox da FPS göstergesi yok ya da ben bilmiyorum FPS'ye 3. parti uygulamalarla bakılıyor ama o uygulamaları kullanmak istemiyorum bir ara o FPS göstergesi yüzünden 300 kişinin Roblox hesabları çalındı neyse ekran kartı kullanma oranları gözükmemekte nedeninin bilmiyorum eski diye galiba tamam o zaman bende sıkıntı yeni PC alana kadar kasa kasa oynayacagım yapacak bir şey yok teşekkürler herkese yardımları için.

Dediğim gibi işlemciyi kullanıyor ekran kartı yerine büyük bir ihtimal.

1629904523578.png

1 GB RAM isteyen oyuna sistemi zorlayan demişsiniz ona gülüyorum. Hayatımda bu kadar cahil biri görmedim.

Eki Görüntüle 1148292
1 GB RAM isteyen oyuna sistemi zorlayan demişsiniz ona gülüyorum. Hayatımda bu kadar cahil biri görmedim.
Sistemi zorlayan dedim çünku optimizasyonu olmayan bir oyun dersek haklı oluruz. Her şey kağıtta yazanla olsaydı Monster en iyi marka olurdu.

Geri
Yukarı