Roblox bitti mi?

Darther

Centipat
Selam. Eskiden bayılarak oynadığım Roblox'u bir daha yükledim ve farklı bir oyun oynuyor hissi verdi. Eskiden oynadığım hiçbir oyun yoktu. En çok oynanan oyun pet Simulator diye bir oyundu. Cidden bunun nesini oynuyorlar çözemedim. Bir tek eski oyunlardan Murder Mystery ve AOA kalmış. Zaten AOA buglarla dolu. Sadece bir iki iyi oyuna rastladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam saçma sapan bir hal aldı.

Selam. Eskiden bayılarak oynadığım Roblox'u bir daha yükledim ve farklı bir oyun oynuyor hissi verdi. Eskiden oynadığım hiçbir oyun yoktu. En çok oynanan oyun pet Simulator diye bir oyundu. Cidden bunun nesini oynuyorlar çözemedim. Bir tek eski oyunlardan murder mystery ve aoa kalmış. Zaten aoa buglarla dolu. Sadece bir iki iyi oyuna rastladım.

Artık tüm oyunlar birbirinin kopyası oldu oynanacak pek de bir şey kalmadi Roblox'ta.

Ben taa 2015-2016 zamanlarında oynuyordum.

Selam. Eskiden bayılarak oynadığım Roblox'u bir daha yükledim ve farklı bir oyun oynuyor hissi verdi. Eskiden oynadığım hiçbir oyun yoktu. En çok oynanan oyun pet Simulator diye bir oyundu. Cidden bunun nesini oynuyorlar çözemedim. Bir tek eski oyunlardan Murder Mystery ve AOA kalmış. Zaten AOA buglarla dolu. Sadece bir iki iyi oyuna rastladım.
Çok fazla kopyalamalar başladı. Eski oyunların eski versiyonları oluyor, örneğin Booga Booga Reborn.
Eskiler oynanabilir şu anda.
Yeni oyunlar veya eski olup da güncellenen oyunların çoğu para için satıyor. Eskiden bir günde 25 saat oynadığım snow shovelling simulator çöpe dönüştü mesela.

Çok fazla kopyalamalar başladı. Eski oyunların eski versiyonları oluyor, örneğin Booga Booga Reborn.
Eskiler oynanabilir şu anda.
Yeni oyunlar veya eski olup da güncellenen oyunların çoğu para için satıyor. Eskiden bir günde 25 saat oynadığım snow shovelling simulator çöpe dönüştü mesela.
Hocam bir gunde 25 saat???

2023​

2019​

Fark gorulur duzeyde hocam. Aradan gecen 4 yil...

Yalanım olmayacak ama roblox iğrenç bir oyun. Berbat sponsor eventleri, berbat limited sistemi,berbat kitlesi, gereksiz pahalı eşyalar, cinsel içerikli oyunlar veya modeller, berbat kitle ve daha fazlasıyla dolu iğrenç bir oyun bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı