Roblox Blox Fruits'ta nasıl hızlıca gelişilir?

Oyunda ki son seviyeye gelmiş bulunuyorum (Güncelleme 14). Biraz öneri yapmak istiyorum. Bunlar kendi görüşlerimdir:
  • İçinde kendi kılıcı bulunan meyveleri kullanın. Saldırılarınızın süresi dolmamışsa kılıç ile vurabilirsiniz. Mesela Light ve Ice kullanabilirsiniz.
  • Seviye kasmak için varsa Light, Flame, Ice, Magma öneririm.
  • Control önermiyorum. Heves ile aldım ama kasılmak için kötü. Son seviye değilseniz önermem. Eğlence meyvesi.
  • Irk olarak Mink öneririm. Diğer ırklardan daha hızlı koşarsınız.
  • Eğer sizin geliştiğiniz yerde başkası gelişiyorsa, başka sunucuya geçin.
  • Military Spy, Galley Captain, Marine Captain, Ship Engineer, Ship Officer, Snow Lurker ve Water Fighter. Bunlar "Buso Haki" kullandıklarından dolayı onlar ile savaşmanızı önermem. "Logia" bir meyveniz olsa bile onlardan hasar alırsınız.
  • Boss öldürün ve yeni sunucuya geçin. Bunu böyle tekrarlayın.
Merhaba Oyunu uzun süredir oynuyorum 2450 (Max) levelim öncelikle kılıcı olan meyveler her zaman iyi değildir sadece 1.denizde kullanışlı olur fakat onun dışında düz vuruşu olan bazı fruitler 2 ve 3. denizdede işe yarıyor.

Mink kesinlikle çok kötü bir ırktır fakat bende bir hız tutkunu olduğum için mink kullanıcısıyım, iyi olayım hız önemli değil diyenlere kesinlikle shark öneririm.

Bütçeniz iyiyse veya privatesi olan arkadaşınız varsa kesinlikle privatede 1-2 saat sonra tüm bosslar spawn oluyor levelinizin yettiği her bossu kesin buda iyi bir yöntem, ben düşük seviye iken server geziyordum fakat hep bosslar kesilmiş oluyor öyüzden private kullanmanızı öneririm.

ben şu an ice meyvesi kullanıyorum ama Store'mde darkness, flame ve diamond var storemdekilerden birini yemeli miyim yoksa iceyle devam mı etmeliyim levelim 75 sizce ne yapmalıyım?

artık light meyvem var ve 100 levelim ne yapmalıyım hangi meyveye geçmeliyim?

Şimdi 230 levelim ve meyvemi Max level olana kadar light tutmayı düşünüyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.
Max olana kadar meyvenizi asla light tutamazsınız çünkü yeri gelir eğlenmek yeri gelir pvp'de en güçlüsü olmak istersiniz yeride gelir ki kasılmak istersiniz, 700 levele kadar şu fruitler kullanışlı;

- Ice
-Flame
-Light
-Magma
-Buddha (V1 olsa dahi çok güçlüdür)

2. denizde ise kasılmak için;

-Buddha (Awaken)
-Magma (Awaken)

3.Denizde ise kasılarak eğlence için;

-Ice (Full awk)
-Dough (Eğlence)
-Buddha (Kasılma)

Oyunda ki son seviyeye gelmiş bulunuyorum (güncelleme 14). Biraz öneri yapmak istiyorum. Bunlar kendi görüşlerimdir:
  • İçinde kendi kılıcı bulunan meyveleri kullanın. Saldırılarınızın süresi dolmamışsa kılıç ile vurabilirsiniz. Mesela light ve ıce kullanabilirsiniz.
  • Seviye kasmak için varsa light, flame, ıce, magma öneririm.
  • Control önermiyorum. Heves ile aldım ama kasılmak için kötü. Son seviye değilseniz önermem. Eğlence meyvesi.
  • Irk olarak mink öneririm. Diğer ırklardan daha hızlı koşarsınız.
  • Eğer sizin geliştiğiniz yerde başkası gelişiyorsa, başka sunucuya geçin.
  • Military spy, galley captain, marine captain, ship engineer, ship officer, snow lurker ve water Fighter. Bunlar "buso haki" kullandıklarından dolayı onlar ile savaşmanızı önermem. "logia" bir meyveniz olsa bile onlardan hasar alırsınız.
  • Boss öldürün ve yeni sunucuya geçin. Bunu böyle tekrarlayın.

Nereden bulaştırdı çocuklar beni? Bende mamut var fakat denize girince canım çok hızlı düşüyor. Denizde canımın düşmemesi için yapmam gereken bir şey var mı? Meyve değiştirmeden tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı