Roblox Blox Fruits'ta nasıl hızlıca gelişilir?

Fringtavo Gus

Hectopat
Selamlar, Roblox'ta Blox Fruits oyununda nasıl hızlıca gelişebilirim? Kullandığım meyve Quake. İlk 2 saldırı açık. Bir de Blackleg Master'dan tekme atmayı öğrendim. İlk 3 tekme saldırısını yapabiliyorum. Şu anda 176 seviyeyim. Yapabileceğim en iyi hızda seviye kasılmak istiyorum. Önerdiğiniz taktikler var mıdır?

1622648772082.png

Random fruit olayı hala devam ediyorsa random fruit atın belki güzel meyve çıkar, bana Dragon çıkmıştı. Sizin levelinize uygun olan adalarda boss kesin, boss keserken görev aldığınızdan emin olun, imkan varsa arkadaşlarınızla oynayın. Bu arada oyundaki en iyi kasma meyvesi Light. Onu kullanmanızı öneririm. Ben Dragon çıkarmama rağmen Light aldım sonra, kasıp level geliştirdikten sonra iyi bir meyve kullanın. En az 1000 level olduktan sonra iyi meyvelere geçin.

Random fruit olayı hala devam ediyorsa random fruit atın belki güzel meyve çıkar, bana Dragon çıkmıştı. Sizin levelinize uygun olan adalarda boss kesin, boss keserken görev aldığınızdan emin olun, imkan varsa arkadaşlarınızla oynayın. Bu arada oyundaki en iyi kasma meyvesi Light. Onu kullanmanızı öneririm. Ben Dragon çıkarmama rağmen Light aldım sonra, kasıp level geliştirdikten sonra iyi bir meyve kullanın. En az 1000 level olduktan sonra iyi meyvelere geçin.
Hocam, ben sürekli random fruit alıyorum ve boss kesiyorum. Bende de Light meyvesi vardı ama yanlışıkla başka meyve yedim 🙁. Meyve değiştire değiştire Quake meyvesine geldim. Kendi seviyemde ki canlıları bile zor öldürüyorum. Onun dışında arkadaşlarımı çağırıyorum oyuna ama gelmiyorlar. Para ile alabileceğim bir eşya var mı? Black Cape'i ve "J" tuşu ile açılan korumayı aldım.

Hocam, ben sürekli random fruit alıyorum ve boss kesiyorum. Bende de Light meyvesi vardı ama yanlışıkla başka meyve yedim 🙁. Meyve değiştire değiştire Quake meyvesine geldim. Kendi seviyemde ki canlıları bile zor öldürüyorum. Onun dışında arkadaşlarımı çağırıyorum oyuna ama gelmiyorlar. Para ile alabileceğim bir eşya var mı? Black Cape'i ve "J" tuşu ile açılan korumayı aldım.
Random atmaya devam edin light çıkarana kadar.

Oyunda ki son seviyeye gelmiş bulunuyorum (Güncelleme 14). Biraz öneri yapmak istiyorum. Bunlar kendi görüşlerimdir:
  • İçinde kendi kılıcı bulunan meyveleri kullanın. Saldırılarınızın süresi dolmamışsa kılıç ile vurabilirsiniz. Mesela Light ve Ice kullanabilirsiniz.
  • Seviye kasmak için varsa Light, Flame, Ice, Magma öneririm.
  • Control önermiyorum. Heves ile aldım ama kasılmak için kötü. Son seviye değilseniz önermem. Eğlence meyvesi.
  • Irk olarak Mink öneririm. Diğer ırklardan daha hızlı koşarsınız.
  • Eğer sizin geliştiğiniz yerde başkası gelişiyorsa, başka sunucuya geçin.
  • Military Spy, Galley Captain, Marine Captain, Ship Engineer, Ship Officer, Snow Lurker ve Water Fighter. Bunlar "Buso Haki" kullandıklarından dolayı onlar ile savaşmanızı önermem. "Logia" bir meyveniz olsa bile onlardan hasar alırsınız.
  • Boss öldürün ve yeni sunucuya geçin. Bunu böyle tekrarlayın.

blox fruit oynarken hep kasılma fruitleri kullarnırım mesela buddha buddhada kılıç veya dövüş stili kullanarak kasılabilir siniz ama statlardan enerji full kılıç istiyorsanda sword full diğerlerine ver

Ama buddha V1 aşırı kötü yahu daha sabah aldım gelişemiyorum.

Biraz geç yazmış olicam ama buddha kesinlikle 1. denizde kullanılmamalı. 2. deniz için kullanılmalı onuda RAID'lerle V2 yapmalısınız yoksa buddha buddha olmuyor. 1.denizde olanlar ya light ya da magma kullanmalı bence.

Biraz geç yazmış olicam ama buddha kesinlikle 1. denizde kullanılmamalı. 2. deniz için kullanılmalı onu da RAID'lerle V2 yapmalısınız yoksa buddha buddha olmuyor. 1.denizde olanlar ya light ya da magma kullanmalı bence.

Magma yine 1. denizde kötü Click'i olan fruitler 1. denizde iyi.

Biraz geç yazmış olicam ama buddha kesinlikle 1. denizde kullanılmamalı. 2. deniz için kullanılmalı onu da RAID'lerle V2 yapmalısınız yoksa buddha buddha olmuyor. 1.denizde olanlar ya light ya da magma kullanmalı bence.

O zamanlar 400 level falandım şu an Max levelim :p

ben şu an ice meyvesi kullanıyorum ama Store'mde darkness, flame ve diamond var storemdekilerden birini yemeli miyim yoksa iceyle devam mı etmeliyim levelim 75 sizce ne yapmalıyım?

Ben şu an ice meyvesi kullanıyorum ama Store'mde darkness, flame ve diamond var storemdekilerden birini yemeli miyim yoksa iceyle devam mı etmeliyim levelim 75 sizce ne yapmalıyım?

artık light meyvem var ve 100 levelim ne yapmalıyım hangi meyveye geçmeliyim?

Ben şu an ice meyvesi kullanıyorum ama Store'mde darkness, flame ve diamond var storemdekilerden birini yemeli miyim yoksa iceyle devam mı etmeliyim levelim 75 sizce ne yapmalıyım?

Artık light meyvem var ve 100 levelim ne yapmalıyım hangi meyveye geçmeliyim?

Şimdi 230 levelim ve meyvemi Max level olana kadar light tutmayı düşünüyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı