Roblox hakkında düşünceniz

Fraosary

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Developer, Grafiker
Evet soru basit Roblox hakkında düşünceleriniz neler benim şahsen küçükken çok oynadığım ve sevdiğim bir oyundu ama şimdiki robloxa baktığımda her geçen gün daha fazla nefret ediyorum slender diye saçma bir karakter trendi çıkmış toxicler artmış. Kitlesi zaten berbat.
Bir de saçma bir mesaj filtresi var. Oyunları sadece robux kazanmak için yapıyorlar. Benim düşüncem bu peki sizinkiler?

Evet soru basit Roblox hakkında düşünceleriniz neler benim şahsen küçükken çok oynadığım ve sevdiğim bir oyundu ama şimdiki robloxa baktığımda her geçen gün daha fazla nefret ediyorum slender diye saçma bir karakter trendi çıkmış toxicler artmış. Kitlesi zaten berbat.
Bir de saçma bir mesaj filtresi var. Oyunları sadece robux kazanmak için yapıyorlar. Benim düşüncem bu peki sizinkiler?

Eğlenceli velet oyunu :)

benim şahsen küçükken çok oynadığım ve sevdiğim bir oyundu ama şimdiki robloxa baktığımda her geçen gün daha fazla nefret ediyorum slender diye saçma bir karakter trendi çıkmış toxicler artmış. Kitlesi zaten berbat.
Bir de saçma bir mesaj filtresi var. Oyunları sadece robux kazanmak için yapıyorlar.

Bence çok güzel bir oyun. E tabi oyunları Robux için yapıyorlar ama onlarda para kazanması gerek. Ama gerçekten kitlesi berbat. Daha bu sabah hacklenme tehdidi aldım. Ne yapıcağımıda bilmiyorum.

1618923554282.png

Toplamda 9523 Robux yatırmışım. Pişman değilim güzel oyun.

Geri
Yukarı