Roblox hesabının şifresi değişmesine rağmen tanınmayan kişi hesaba giriş yapıyor

ÇAKIRRR

Centipat
Yer
Rize, Ardeşen
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 15-R103NT Laptop
Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
NVIDIA GeForce GT820M
DDR3 1600MHz 4,00 GB RAM
Kingston 224 GB SDD
Meslek
Mafya babası
Arkadaşlar merhaba, bugün Roblox hesabımı girdiğimde en son oynanan oyunlarda benım oynamadığım oyunlar olduğunu gördüm. 1 2 aydır hesabıma hiç girmiyordum, şifremi değiştirdim ve tüm hesaplardan çıkış yaptım ama gene giriş yapabiliyorlar. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba, bugün Roblox hesabımı girdiğimde en son oynanan oyunlarda benım oynamadığım oyunlar olduğunu gördüm. 1 2 aydır hesabıma hiç girmiyordum, şifremi değiştirdim ve tüm hesaplardan çıkış yaptım ama gene giriş yapabiliyorlar. Ne yapmalıyım?

Hangi cihazdan giriyorsan o cihaza format atmanı öneirirm.

Keylogger yemiş olabilirsiniz.

Kardeşiniz falan giriyordur, iki aşamalı doğrulama açın tekrar değiştirin şifrenizi, pin koyun.

Kardeşim var ve bir dönem Roblox hesabımla oynamıştı ama tüm hesaplarından çıkış yapmıştım yani kardeşimin oynamasının ihtimali yok şifremi defalarca dehiştirdim pin imide koydum acaba Windows 8.1 güvenlik açığı nedeniylemi bilmiyorum format atmalı mıyım?

Discord kullanıyorsanız eğer birisi size token grabber yollamış olabilir.

Kullanıyorum ama öyle bir olay olduğunu ilk defa duydum

Kardeşim var ve bir dönem Roblox hesabımla oynamıştı ama tüm hesaplarından çıkış yapmıştım yani kardeşimin oynamasının ihtimali yok şifremi defalarca dehiştirdim pin imide koydum acaba Windows 8.1 güvenlik açığı nedeniylemi bilmiyorum format atmalı mıyım?

Kullanıyorum ama öyle bir olay olduğunu ilk defa duydum.

Hocam eğer virüs var ise şifreyi istediğiniz kadar değiştirin yine bir şey değişmez. Format atarsanız düzeleceğini düşünüyorum. Benim de YouTube hesabımda izlemediğim videolar filan beğeniliyordu çok kez şifre değiştirdim işe yaramadı. En sonunda PC'ye format attım ve hesabın şifresini bir daha değiştirdim hesabı kurtardım ama Roblox da daha farklı olabilir.

Kullanıyorum ama öyle bir olay olduğunu ilk defa duydum
Belkide siz yanlış hatırlıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı