Roblox için GPU önerisi

Syxtro

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
"Abi Roblox işlemci oyunu." Diyecekler için. Roblox da campaigns var bilenler bilir aşırı ünlü oyun, napolyon savaşları konulu, youtubda Roblox waterloo yazabilirsiniz, 150 vs 150 arada 50 vs 50 savaşlar oluyor, Laptopumda kastığı için yeni PC'ye geçiyorum ama ekran kartı lazım performans için, Önerileriniz. GT 710 bile olur ama iyi bir şey önerin.

"Abi Roblox işlemci oyunu." diyecekler için. Roblox da campaigns var bilenler bilir aşırı ünlü oyun, napolyon savaşları konulu, youtubda Roblox waterloo yazabilirsiniz, 150 vs 150 arada 50 vs 50 savaşlar oluyor, laptopumda kastığı için yeni PC'ye geçiyorum ama ekran kartı lazım performans için, önerileriniz. GT 710 bile olur ama iyi bir şey önerin.

Diğer sistem bileşenlerinizi yazın.
Ve bütçenizi yazın.

"Abi Roblox işlemci oyunu." diyecekler için. Roblox da campaigns var bilenler bilir aşırı ünlü oyun, napolyon savaşları konulu, youtubda Roblox waterloo yazabilirsiniz, 150 vs 150 arada 50 vs 50 savaşlar oluyor, laptopumda kastığı için yeni PC'ye geçiyorum ama ekran kartı lazım performans için, önerileriniz. GT 710 bile olur ama iyi bir şey önerin.

Napacaksın. 500 FPS Roblox mu oynamayı düşünüyorsun. 60 üstüne çıkamayacağın bir şeyin ne tavsiyesini vereceğiz her türlü görürsün 60 FPS'yi.

GTX 1650 ile bile görürsün 60 FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı