Roblox krnl virüs mü?

krnl 3. parti olduğu için öyle bir hata veriyor + olarak şu bilgiyi vermek istiyorum Krnl.exe ile krnl_beta.exe krnl_boostraper.exe çok farklı ugulamalardır logoları ve imzaları farklıdır.

krnl_beta.exe ve krnl_boostraper.exe krnl.exe ile alakası yoktur logoları imzaları hepsi farklıdır diğeri korsan yazılım yüklerken karşına çıkan reklam sonucunda bilgisayarınıza inerken krnl zaten dünya çapında en çok kullanılan programlardan biri kaynaklardan bakabilirsiniz weardevs vb.

Kendi sitesinden indirdim ve virüslü değil. Antivirüs virüs gösterince hemen virüs demeyin. İçinde ki oyuna script enjekte eden kodlar yüzünden trojan gösteriyor. Zaten Krnl kullanmamız için, bize 5 kere reklam gösteriyor. Kazançları o. Ama hile sonuçta, kullanmayın. İnsanların oyun zevkinin içine etmeyin lütfen.

Evet ya korkuyorum yüklemeye. Yeni format attım az önce çok korkuyorum. Jjsploitede virüs dediler arkadaşım değil diyor ama bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Krnl virüs diye rüyamda tüm evi taratıyordum kaspersky rescue disk ile.😂😂😂😂😂

Evet ya korkuyorum yüklemeye. Yeni format attım az önce çok korkuyorum. Jjsploitede virüs dediler arkadaşım değil diyor ama bilmiyorum.
Hiç kimse bişey bilmiyor.

Aslında sorun harici ekran kartıymış krnl bootstrapper.exe indirdikten yakın bir zamanda bozulmuştu.

Ama virüs de olabilir benim başka PC'de de aynı sorun var

Diğerinde ekran kartı değildi ama.

Zaten diğer bilgisayarımda 1 tane ekran kartı var ve görüntü de var.

O kadar silenemezmiş.

Krnl virüs diye rüyamda tüm evi taratıyordum Kaspersky Rescue Disk ile.😂😂😂😂😂

Hiç kimse bir şey bilmiyor.

Aslında sorun harici ekran kartıymış krnl bootstrapper.exe indirdikten yakın bir zamanda bozulmuştu.

Ama virüs de olabilir benim başka PC'de de aynı sorun var.

Diğerinde ekran kartı değildi ama.

Zaten diğer bilgisayarımda 1 tane ekran kartı var ve görüntü de var.

O kadar silenemezmiş.

Benim bilgisayarımda ekran kartı yok all in on PC o yüzdne yüklesemmi bilemedim bir de krnl yükledkten sonra whatshapın uygulamasına girdim attığım mesajlar gitmedi arkadaşıma bir de bir yavaşlama yaşadım o yüzden jjsploit kullanacağım galiba hem keysiz hem de inceth etmeme falan gerek yok oradan script kodunu atıyorum hemen çalışıyor.

Benim bilgisayarımda ekran kartı yok all in on PC o yüzdne yüklesemmi bilemedim bir de krnl yükledkten sonra whatshapın uygulamasına girdim attığım mesajlar gitmedi arkadaşıma bir de bir yavaşlama yaşadım o yüzden jjsploit kullanacağım galiba hem keysiz hem de inceth etmeme falan gerek yok oradan script kodunu atıyorum hemen çalışıyor.
Wearedevs hiç kullanmayın!

Yeni konular

Geri
Yukarı