Roblox neden kötü bir oyun?

rero

Picopat
Yer
Paralel evrenlerde
Aslında oyun demek ne kadar doğru olur bilmiyorum.
Güzel oyunları var içerisinde oynarım kendisini.
Bunların dışında kitleyle pek aşır neşir olmadığınız bi' oyun bu, arkadaşla 1 2 saat oynayıp çıkmalık.

Çocukluğumun oyunlarından birisidir. Sonlara doğru yürüme animasyonu, karakterin şekli falan iyice özgünlüğünü bozdu. Bir de Türkler yokken daha güzeldi.

Ali Bilgin

Centipat
Hocam daha demin yükledim ve fena değildi açıkçası bir sürü Game var anladığım kadarıyla hepsi birbirinden farklı 5-10 dk kafa dağıtmak için girilecek bir oyun.

JoelMiller

Centipat
Yer
Jackson
Ben Roblox üzerinden sadece bloxburg oynuyorum. 25 robux gibi ücretli ama içinde toxic insanlar olmuyor. Herkes rp falan yapıyor küfür zaten yok. Toxic kitleden kurtulmak için Roblox'da ücretli oyunlar oynamak gerek. Bu da kötü yani.

Dalenn

Picopat
Yer
Undertale Fanlarını Tokatlıyor
  • Tabii ki de kitlesi. Oyunun kitlesi öyle çöp bir kitle ki oyun zevkiniz kalmıyor. Ortalama oyuncu yaşı 6 falandır herhalde.
  • Animasyonlar. Oyunda ki animasyonlar öyle berbat ki doğru dürüst animasyonlar için bile para isteniyor.
  • Olmayan Anti-Hile sistemi. Belki vardır bir anti-hile sistemi ancak olsa dahi hiçbir işe yaramıyor
  • P2W oyunları. Roblox Platformunda ki oyunlar %95'i "P2W". Açılımı ise "Pay to Win". Yani parayı veren düdüğü çalar mantığı oyunlara sahip.
  • Oyuna gelmeyen destek. Yani nasıl desem bilmiyorum ama oynanışı değiştirecek hiçbir şey gelmiyor oyuna.
  • Hiçbir şey yapmayan yetkililer. Birini şikayet ediyorum hile veya küfür kullanımından dolayı ancak 2 hafta sonra baktığımda hesap halen aktif.
  • Birşeye benzemeyen grafikler. Oyunun grafikleri legodan ibaret. Belki başkalarının hoşuna gidiyordur ancak bu benim kişisel değerlendirmem olduğundan bir yıldızda buradan kırıyorum.
Grafikler: 3/10
Oynanış: 4/10
Anti-Hile: 0/10

Mekanikler: 2/10
Kitle: 1/10
Oyuna puanım: 2.5/10
Kitlesi yüzünden.

Yigit Efe Sirin

Picopat
  • Tabii ki de kitlesi. Oyunun kitlesi öyle çöp bir kitle ki oyun zevkiniz kalmıyor. Ortalama oyuncu yaşı 6 falandır herhalde.
  • Animasyonlar. Oyunda ki animasyonlar öyle berbat ki doğru dürüst animasyonlar için bile para isteniyor.
  • Olmayan Anti-Hile sistemi. Belki vardır bir anti-hile sistemi ancak olsa dahi hiçbir işe yaramıyor
  • P2W oyunları. Roblox Platformunda ki oyunlar %95'i "P2W". Açılımı ise "Pay to Win". Yani parayı veren düdüğü çalar mantığı oyunlara sahip.
  • Oyuna gelmeyen destek. Yani nasıl desem bilmiyorum ama oynanışı değiştirecek hiçbir şey gelmiyor oyuna.
  • Hiçbir şey yapmayan yetkililer. Birini şikayet ediyorum hile veya küfür kullanımından dolayı ancak 2 hafta sonra baktığımda hesap halen aktif.
  • Birşeye benzemeyen grafikler. Oyunun grafikleri legodan ibaret. Belki başkalarının hoşuna gidiyordur ancak bu benim kişisel değerlendirmem olduğundan bir yıldızda buradan kırıyorum.
Grafikler: 3/10
Oynanış: 4/10
Anti-Hile: 0/10

Mekanikler: 2/10
Kitle: 1/10
Oyuna puanım: 2.5/10
En son 7 8 sene önce oynadım depremden kurtulma oyunları vardı hala var mı?

Yukarı